Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Peter Eltringham, Jean McNeil, James Read, Iain Stewart: Střední Amerika - Turistický průvod (bez DVD)

Knihy naučná literatura

Peter Eltringham, Jean McNeil, James Read, Iain Stewart: Střední Amerika - Turistický průvod (bez DVD)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Podrobný turistický průvodce v češtině doplněný 60minutovým videoprůvodcem na DVD.. BELIZE, GUATEMALA, HONDURAS, KOSTARIKA, NIKARAGUA, PANAMA, SALVADOR Průvodce Rough Guide Střední Amerika je v současnosti nejúplnější turistickou publikací věnovanou této pozoruhodné oblasti. Zájemci o cestování po mnohých dosud ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78697
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Peter Eltringham, Jean McNeil, James Read, Iain Stewart: Střední Amerika - Turistický průvod (bez DVD)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 848 Kč

Oblíbený turistický průvodce v češtině. Průvodce Rough Guide po střední Americe je nejúplnější turistickou publikací věnovanou této fascinující oblasti. Najdete v něm: Popis nejzajímavějších památek a lokalit, tepajícím centrem Panama City počínaje a ztracenými mayskými městy v tropické džungli konče. Přesné informace o nejvhodnějších místech k ubytování, jídlu a zábavě, pro každý rozpočet. - Praktické rady pro veškeré aktivity - od pozorování fauny a flóry mlžného lesa až po potápění v karibské oblasti. » ... a dál?

Produkt Peter Eltringham, Jean McNeil, James Read, Iain Stewart: Střední Amerika - Turistický průvod (bez DVD)

Peter Eltringham, Jean McNeil, James Read, Iain Stewart: Střední Amerika - Turistický průvod (bez DVD) - parametry

Název produktu: Peter Eltringham, Jean McNeil, James Read, Iain Stewart: Střední Amerika - Turistický průvod (bez DVD)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 848 Kč
Maximální cena: 848 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Podrobný turistický průvodce v češtině doplněný 60minutovým videoprůvodcem na DVD.. BELIZE, GUATEMALA, HONDURAS, KOSTARIKA, NIKARAGUA, PANAMA, SALVADOR Průvodce Rough Guide Střední Amerika je v současnosti nejúplnější turistickou publikací věnovanou této pozoruhodné oblasti. Zájemci o cestování po mnohých dosud turisticky nepříliš zatížených lokalitách v něm najdou vše potřebné jak k poznávání nepřeberných přírodních zvláštností i fascinující předkolumbovské historie zemí střední Ameriky, tak k ubytování, stravování a zábavě. Rough Guide již tradičně přináší zasvěcený výklad historie. Nabízí například popis všech významných pozůstatků vlády starých Mayů, historii jejich střetu s evropskou civilizací i obraz současné mayské existence v rámci středoamerických zemí. Cestovatelé dostanou rovněž dostatek informací o současnosti střední Ameriky včetně ekonomiky, aktuální politické situace a bezpečnostních opatření v rizikových oblastech. Průvodce také obsahuje podrobné údaje o cenách a kvalitě turistických zařízení a praktické rady pro veškeré aktivity — od pozorování fauny a flóry mlžného lesa až po potápění v karibské oblasti. Probouzející se turistický průmysl v zemích, které byly v minulosti zmítané nejrůznějšími konflikty, navíc poskytuje vysoký standard za příznivé ceny. Součástí publikace jsou mapy a plány všech regionů stejně jako barevná fotopříloha mapující krásy střední Ameriky. Průvodce Rough Guide po střední Americe je nejúplnější turistickou publikací věnovanou této fascinující oblasti. Najdete v něm: - Popis nejzajímavějších památek a lokalit, tepajícím centrem Panama City počínaje a ztracenými

mayskými městy v tropické džungli konče. - Přesné informace o nejvhodnějších místech k ubytování, jídlu a zábavě, pro každý rozpočet. - Praktické rady pro veškeré aktivity - od pozorování fauny a flóry mlžného lesa až po potápění v karibské oblasti.

- Aktuální informace o kultuře a politické situaci v každé ze sedmi uváděných středoamerických zemí, včetně historie a možností ekoturistiky. - Barevnou fotopřílohu.

- Velmi přehledné mapy a plány všech regionů.

Při zakoupení průvodce se stáváte současně i majitelem unikátního videoprůvodce - 60 minutového multimediálního DVD. Kvalitní turistický průvodce z řady nakladatelství Rough Guides přeložený do češtiny.

Pro svou podrobnost vhodný především po individuální cestování.

Obsahuje:

- podrobné popisy měst, historických památek i přírodních zajímavostí

- tipy na nejzajímavější túry a výlety

- přehled největších zajímavostí, které byste neměli minout

- doporučené outdoroové aktivity - velké množství praktických rad a informací, které oceníte před cestou i během putování

- stovky telefonních čísel, e-mailových a ... Turistický průvodce JOTA, edice Rough guides Kniha, čeština, 916 stran Turistický průvodce


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.