Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Knihy

Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sbírka obsahuje 4 500 úloh. Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol (Základní poznatky o výrocích a množinách, Základní typy rovnic a nerovnic, Rovnice s parametrem, Funkce, Exponenciální a logaritmické rovnice a nerovnice, Goniometrické funkce a trigonometrie, Goniometrické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

  • 4

Vlasta K., 27. listopadu 2015

Matematická "bible" co mě provází celým středoškolským životem. Neříkám, že jsem měla lehké spaní po některých příkladech, ale je to symbol a 54% mi přijde vážně málo. 4* za pár chyb ve výsledcích.


Specifikace Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 198 Kč

Sbírka obsahuje 4 500 úloh. Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol. Na závěr jsou uvedena zadání písemných zkoušek při přijímacím řízení na některých vysokých školách. Kromě třídění úloh do jednotlivých ... a dál?

Produkt Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ - parametry

Název produktu: Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sbírka obsahuje 4 500 úloh.

Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol (Základní poznatky o výrocích a množinách, Základní typy rovnic a nerovnic, Rovnice s parametrem, Funkce, Exponenciální a logaritmické rovnice a nerovnice, Goniometrické funkce a trigonometrie, Goniometrické rovnice a nerovnice, Mocninné funkce, lineární lomená funkce, Posloupnosti a řady, Geometrie - konstrukční úlohy, Geometrie - výpočty, Stereometrie, Vektory, Analytická geometrie v rovině, Analytická geometrie v prostoru, Kuželosečky, Komplexní čísla, Kombinatorika a binomická věta, Diferenciální a integrální počet, Pravděpodobnost a statistika).

Na závěr jsou uvedena zadání písemných zkoušek při přijímacím řízení na některých vysokých školách v roce 1996.

Kromě třídění úloh do jednotlivých kapitol jsou úlohy ještě systematicky seřazeny v rámci jednotlivých kapitol. Vyučující tak může podle typu třídy, ale i podle zvolené vysoké školy, snadno provést výběr úloh, které budou studenti řešit.

U každé úlohy je obvykle několik variant. To proto, aby si student mohl úlohu zopakovat, ale aby i vyučující měl ještě další úlohy, které může zadat např. při písemném zkoušení. Při přípravě k přijímacím zkouškám lze studentům doporučit, které kapitoly mají podle typu zvolené vysoké školy podrobně propočítat.

Sbírka obsahuje dostatečné množství úloh jednoduchých, ale i úlohy náročnější. Maximální rozsah je dán osnovami pro třídy se zaměřením na matematiku a fyziku. Je tedy možné sbírku použít také pro seminář z matematiky, kdy s minimálním výkladem lze řešit další úlohy, které úzce souvisejí s běžně probíraným učivem.

OBSAH:

Předmluva 1 Základní poznatky o výrocích a množinách 2 Základní typy rovnic a nerovnic 3 Rovnice s parametrem 4 Funkce 5 Exponenciální a logaritmické rovnice a nerovnice 6 Goniometrické funkce a trigonometrie 7 Goniometrické rovnice a nerovnice 8 Mocninné funkce, lineární lomená funkce 9 Posloupnosti a řady 10 Geometrie - konstrukční úlohy 11 Geometrie - výpočty 12 Stereometrie 13 Vektory 14 Analytická geometrie v rovině 15 Analytická geometrie v prostoru 16 Kuželosečky 17 Komplexní čísla 18 Kombinatorika a binomická věta 19 Diferenciální počet a integrální počet 20 Pravděpodobnost a statistika Výsledky Použité matematické symboly a značky Seznam použité literatury

Recenze učebnice:

Sbírka úloh z učiva střední školy je určena k opakování a procvičování učiva k maturitě a k přípravě na přijímací zkoušky z matematiky na vysoké školy. Obsah sbírky je zpracován v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro gymnázia, vydaným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Sbírka je členěna podle tematických celků do 20 kapitol. Úlohy jsou seřazeny nejen podle tematických celků, ale v rámci jednotlivých kapitol jsou i dále systematicky uspořádány. K lepší orientaci slouží podrobně zpracovaný obsah. Sbírka obsahuje celkem 1 200 číslovaných úloh s mnoha obměnami. Podle typu třídy nebo s


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.