MENU

Srovnání cen » Chovatelské potřeby » Oblečky pro psy » Módní vesty pro psy » Srovnání cen PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm

Módní vesty pro psy

PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm

Hodnocení: 10x
  • 4
EAN: 4016598161791

Berete svého čtyřnohého miláčka na dobrodružné výlety do přírody? PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm nadchne každého psího dobrodruha. Ochrání před větrem, deštěm i sněhem. Výborně sedí. Nastavitelný břišní popruh se přizpůsobí každé stavbě těla. Reflexní prvky zlepší viditelnost za soumraku či potmě. Zima to konečně balí? Vy ještě snadněji odepnete a sbalíte hřejivou podšívku. Zbude tak lehká pláštěnka, kterou pes může nosit po celý rok. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm

Nejlevnější nabídky

Specifikace PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm

Kategorie Módní vesty pro psy
Výrobce PET
Nejnižší cena 242 Kč

100% rostlinný enzymatický veterinární přípravek Enzymoterapie je léčebné užití enzymů. Přípravek ALAVIS™ CURENZYM Enzymoterapie obsahuje speciální směs rostlinných enzymů. Rostlinné enzymy mají oproti živočišným enzymům výhodu v jejich vyšší aktivitě a dále jsou aktivní při širším rozmezí pH, čímž je možné, aby rostlinné enzymy na rozdíl od živočišných byly aktivní již v žaludku. Enzymy jsou složité látky bílkovinné povahy, které plní v těle důležitou funkci biokatalyzátorů – umožňují » ... a dál?

Produkt PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm

PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm - parametry

Název produktu: PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm
Výrobce: PET
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 1 452 Kč
Ušetríte až: 1 210 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

100% rostlinný enzymatický veterinární přípravek

Enzymoterapie je léčebné užití enzymů. Přípravek ALAVIS™ CURENZYM Enzymoterapie obsahuje speciální směs rostlinných enzymů. Rostlinné enzymy mají oproti živočišným enzymům výhodu v jejich vyšší aktivitě a dále jsou aktivní při širším rozmezí pH, čímž je možné, aby rostlinné enzymy na rozdíl od živočišných byly aktivní již v žaludku.

Enzymy jsou složité látky bílkovinné povahy, které plní v těle důležitou funkci biokatalyzátorů – umožňují a regulují všechny procesy, bez kterých by biochemické reakce v organismu nemohly probíhat. Přírodní enzymy na rozdíl od jiných léků nezasahují proti projevům anebo původci určitého onemocnění, ale mobilizují imunitní systém, aby se organizmus s nemocí nebo její hrozbou vypořádal co nejlépe sám.

Doporučujeme: pro podporu a hojení tkání

po úrazech a operacích

pro posílení imunity

při zánětech

pro podporu při léčbě antibiotiky a při léčbě nádorů

Prezentace:ALAVIS CURENZYM Enzymoterapie

Enzymy v přípravku ALAVIS™ CURENZYM Enzymoterapie potlačují projevy zánětu, zmenšují otoky i otoky mízních cév, ovlivňují některé imunologické děje v organismu a působí podpůrně při léčbě nádorových onemocnění apod.

Velikost balení: 20 a 80 kapslí

Složení:

Enzymy: Bromelain, Papain, Peptidáza, Pankreatin Analog 4×, Proteáza, Rutin

BromelainBromelain je rostlinný enzym získávaný ze stopek zralých ananasů (Ananas comosus). Jeho hlavní schopnost je blokovat mediátory zánětu a snižovat migraci neutrofilů do místa zánětu. Podílí se na štěpení bílkovin, pomáhá při zeslabování otoků a hojení ran, má vliv na srážení krevních destiček. Bromelain také zlepšuje absorpci a účinnost jiných látek.

PapainPapain je rostlinný enzym získávaný z latexu, který vylučuje plod papáje (Carica papaya) po naříznutí nezralých plodů. Hydrolyticky štěpí peptidy a bílkoviny. Vykazuje fibrinolytické účinky (rozpouští krevní sraženiny) a radioprotektivní účinky (snižuje účinek radioaktivního záření na organismus). Papain má také silnou antibakteriální aktivitu.

PeptidázaPeptidáza štěpí dlouhé peptidy na krátké řetězce a pak na jednotlivé aminokyseliny. Při štěpení peptidů na aminokyseliny vzniká energie, kterou organismus během rekonvalescence využívá. Aminokyseliny jsou součástí strukturních bílkovin, enzymů a hormonů a dále jsou využívány k tvorbě neurotransmiterů (slouží k přenosu nervového impulsu) a ovlivňují růst buněk.

Pankreatin Analog 4×Pankreatin Analog 4× je komplex enzymů rostlinného původu (amyláza, lipáza a proteáza), který svojí aktivitou odpovídá pankreatinu živočišného původu (rozkládá tuky na glycerol a mastné kyseliny, bílkoviny na peptidy a aminokyseliny, škroby na dextriny a cukry). Pankreatin ANALOG 4× napomáhá trávení, čímž jsou živiny z potravy lépe využívány a tím se jedinec po operaci rychleji dostává do lepší kondice. Pankreatické enzymy mají pozit


Přidat recenzi pro PET Obleček Thermo s kožešinou 2v1 56 cm

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.