Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Persen Forte 20 tobolek

Léky

Persen Forte 20 tobolek

Hodnocení: 45x
 • 3.88889

Léčivý přípravek s tradiční kombinací bylin se zklidňujícím účinkem (kozlík, meduňka, máta). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Persen Obalené tablety Persen forte Tvrdé tobolky (Valerianae extractum siccum, Melissae folii extractum siccum a Menthae piperitae folii extractum siccum) Přečtěte si pozorně ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Persen Forte 20 tobolek koupíte i tady

Persen Forte 20 tobolek v kostce

Průměrné hodnocení

3,9
 • 3.88889

Na základě 45 hodnocení

78% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Persen Forte 20 tobolek

 • slušná cena
 • Dobře po tom spím
 • přírodní produkt
 • bylinný lék bez negativních účinků na organismus

 • mě moc nezabírá
 • nemám co vytknout

Čerstvá hodnocení Persen Forte 20 tobolek

 • 5

Bára, 5. července 2016

 • Mě naprosto funguje, na stres, deprese. člověk to najednou bere vše s potřebným nadhedem a jsou to bylinky, chemické přípravky bych nebrala.
 • I se po něm dobře spí a člově se v noci nebudí

 • Nic

Doporučuji.


 • 5

Alena, 20. června 2016

 • bylinný lék bez negativních účinků na organismus
 • při pravidelném užívání zabírá nejen na nespavost, ale hlavně na celkové zklidnění, koncentraci i lepší náladu - mně zabírá na úzkosti i deprese lépe než chemické léky a beru ho v klidu, že si tím neničím játra a další orgány

 • nemám co vytknout

Výborný lék bez lékařského předpisu, jen doufám, že vydrží a nepřestane se vyrábět


 • 2

Pavla, 17. července 2015

Moc tomu nevěřím, asi je lepší si připravit čas z vlastních bylin po poradě s lékárníkem


 • 5

David, 17. července 2015

 • Přírodní
 • Dobře po tom spím

 • Nic

Měl jsem problémy s usínáním. Teď si buď dávám čaj na dobrý spánek nebo Persen Forte.


Specifikace Persen Forte 20 tobolek

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 99 Kč

Přípravek se užívá při psychovegetativních poruchách nejrůznější povahy, které se projevují: ... a dál?

Produkt Persen Forte 20 tobolek

Persen Forte 20 tobolek - parametry

Název produktu: Persen Forte 20 tobolek
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.89 bodů z 5
Počet hodnocení: 45 x
Hodnocení:
 • 3.88889
Podrobný popis:

Léčivý přípravek s tradiční kombinací bylin se zklidňujícím účinkem (kozlík, meduňka, máta). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Persen Obalené tablety Persen forte Tvrdé tobolky (Valerianae extractum siccum, Melissae folii extractum siccum a Menthae piperitae folii extractum siccum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravky Persen a Persen forte musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěly. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 2 týdnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co jsou přípravky PERSEN a PERSEN forte a k čemu se používají 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravky PERSEN a PERSEN forte užívat 3. Jak se přípravky PERSEN a PERSEN forte užívají 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravky PERSEN a PERSEN forte uchovávat 6. Další informace 1. CO JSOU PŘÍPRAVKY PERSEN A PERSEN FORTE A K ČEMU SE POUŽÍVAJÍ Přípravky PERSEN a PERSEN forte patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka - sedativa (zklidňující léky), anxiolytika (léky odstraňující úzkost), hypnotika (léky navozující spánek). Jedná se o směs suchých rostlinných extraktů s uklidňujícím účinkem, která příznivě působí i při mírných poruchách usínání a spánku. Přípravky PERSEN a PERSEN forte se užívají při psychovegetativních poruchách nejrůznější povahy, projevujících se zvýšeným napětím, podrážděností, neklidem, rozladěností, strachem, úzkostí, poruchami koncentrace, poruchami usínání a spánku, pocitem únavy po probuzení nebo i minimální námaze, pocením dlaní a třesem rukou. Přípravky PERSEN a PERSEN forte mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVKY PERSEN A PERSEN FORTE UŽÍVAT Neužívejte přípravky PERSEN a PERSEN forte jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na jakoukoli složku přípravku nebo na menthol. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku PERSEN a PERSEN forte je zapotřebí jestliže trpíte gastroezofageálním refluxem (návrat žaludečního obsahu zpět do jícnu), měl/a byste se vyvarovat užívání přípravků s obsahem máty peprné, protože ty mohou zesílit obtíže s pálením žáhy při žlučníkových kamenech či jiných onemocněních žlučových cest konzultujte užívání přípravku s lékařem podávání dětem mladším 12 let se nedoporučuje. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/a v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Přípravek se s


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.