Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pero Vaz de Caminha: Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie

Knihy

Pero Vaz de Caminha: Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie

Hodnocení: 1x
  • 4

Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie - Pero Vaz de Caminha. Překlad unikátního svědectví účastníka jedné z objevných plaveb k americkému kontinentu. Působivé, barvité a milé vyprávění Pero Vaze de Caminha, písaře vrchního kapitána flotily, jímž byl Pedro Ávares Cabral, podává jeden z prvních pohledů Evropanů na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7963

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pero Vaz de Caminha: Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 144 Kč

Překlad unikátního svědectví účastníka jedné z objevných plaveb k americkému kontinentu. Působivé, barvité a milé vyprávění Pero Vaze de Caminha, písaře vrchního kapitána flotily, jímž byl Pedro Ávares Cabral, podává jeden z prvních pohledů Evropanů na území dnešní Brazílie a její původní obyvatele. Historický text provází řada vyobrazení, úvodní slovo překladatelky pod názvem Putování za snem o ráji. Doslov shrnuje ohlasy této plavby v české historiografii. ... a dál?

Produkt Pero Vaz de Caminha: Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie

Pero Vaz de Caminha: Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie - parametry

Název produktu: Pero Vaz de Caminha: Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 144 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie - Pero Vaz de Caminha. Překlad unikátního svědectví účastníka jedné z objevných plaveb k americkému kontinentu. Působivé, barvité a milé vyprávění Pero Vaze de Caminha, písaře vrchního kapitána flotily, jímž byl Pedro Ávares Cabral, podává jeden z prvních pohledů Evropanů na území dnešní Brazílie a její původní obyvatele. Historický text provází řada vyobrazení, úvodní slovo překladatelky pod názvem Putování za snem o ráji. Doslov shrnuje ohlasy této plavby v české historiografii. Dopis králi Manuelovi o nalezení Brazílie - Pero Vaz de Caminha od nakladatelství Scriptorium v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.