Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Penguin Longman Publishing Penguin Kids 4 LION KING

Cizojazyčné knihy

Penguin Longman Publishing Penguin Kids 4 LION KING

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Penguin Kids 4 The Lion King Reader - Paul Shipton. When the sky fell on Chicken Little the people listened to him.When aliens came the people did not listen to him.Now, Chicken Little needs to save them from the aliens.Will his father listen to the truth?Can Chicken Little save the town?The Lion King ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78231

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Penguin Longman Publishing Penguin Kids 4 LION KING

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 130 Kč

When the sky fell on Chicken Little the people listened to him.When aliens came the people did not listen to him.Now, Chicken Little needs to save them from the aliens.Will his father listen to the tr ... a dál?

Produkt Penguin Longman Publishing Penguin Kids 4 LION KING

Penguin Longman Publishing Penguin Kids 4 LION KING - parametry

Název produktu: Penguin Longman Publishing Penguin Kids 4 LION KING
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Penguin Kids 4 The Lion King Reader - Paul Shipton. When the sky fell on Chicken Little the people listened to him.When

aliens came the people did not listen to him.Now, Chicken Little

needs to save them from the aliens.Will his father listen to the

truth?Can Chicken Little save the town?The Lion King

9781408286975Mp3 + Teacher´s NotesVyužijte naší akční nabídku zde:

http://www.bookmall.cz/eshop/Penguin-Kids-Box-varianta-3-57191nebo

zde: http://www.bookmall.cz/eshop/Penguin-Kids-Box-varianta-4-57192 Publikace: Penguin Kids 4 The Lion King Reader - Paul Shipton. Série Penguin Kids nabízí 23 fantastických titulů, které děti dobře znají z filmů Disney. Série je určena pro děti ve věku 5 - 12 let a je rozdělena podle úrovní do šesti kategorií. K jednotlivým příběhům existují audio nahrávky v MP3 zdarma ke stažení. - kdo se stane lvím králem po smrti Mufasy? Měl by to být jeho syn Simbo, ale strýc má zcela jiné plány... Mufasa was the king of the Pride Lands. He was also Simba's father. "You are going to be the king of all this," Mufasa told his son. But Simba's uncle, Scar, had a different plan ... Who will be "The Lion King"? Penguin & Disney combine forces to provide a new series of graded story books, 'Penguin Kids', designed to stimulate young readers and develop their English language reading skills.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.