Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pelagia Vysloužilová Spohner: Příklady a cvičení z informatiky a výpočetní techniky 2. díl

Učebnice/Odborná literatura

Pelagia Vysloužilová Spohner: Příklady a cvičení z informatiky a výpočetní techniky 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Druhý díl jedinečné cvičebnice pro předmět informatiky a výpočetní techniky. Cvičebnice obsahuje desítky teoretických i praktických cvičení z nejdůležitějších oblastí probíraných v informatice a výpočetní technice na základních a středních školách. Každé cvičení pak obsahuje dalších X příkladů, takže celkem kniha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pelagia Vysloužilová Spohner: Příklady a cvičení z informatiky a výpočetní techniky 2. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

Druhý díl jedinečné cvičebnice pro předmět informatiky a výpočetní techniky.Cvičebnice obsahuje desítky teoretických i praktických cvičení z nejdůležitějších oblastí probíraných v informatice a výpočetní technice na základních a středních školách. Každé cvičení pak obsahuje dalších X příkladů, takže celkem kniha obsahuje řádově stovky otázek nebo praktických úkolů z informatiky. Druhý díl tématicky pokrývá zaklady výpočetní techniky, Windows, Word, Excel, nově též Acces, počítačovou grafiku, PowerPoint a » ... a dál?

Produkt Pelagia Vysloužilová Spohner: Příklady a cvičení z informatiky a výpočetní techniky 2. díl

Pelagia Vysloužilová Spohner: Příklady a cvičení z informatiky a výpočetní techniky 2. díl - parametry

Název produktu: Pelagia Vysloužilová Spohner: Příklady a cvičení z informatiky a výpočetní techniky 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 122 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Druhý díl jedinečné cvičebnice pro předmět informatiky a výpočetní techniky. Cvičebnice obsahuje desítky teoretických i praktických cvičení z nejdůležitějších oblastí probíraných v informatice a výpočetní technice na základních a středních školách. Každé cvičení pak obsahuje dalších X příkladů, takže celkem kniha obsahuje řádově stovky otázek nebo praktických úkolů z informatiky. Druhý díl tématicky pokrývá zaklady výpočetní techniky, Windows, Word, Excel, nově též Acces, počítačovou grafiku, PowerPoint a internet. Kniha je navržena jako skutečná cvičebnice, tj. u teoretických otázek nebo různých doplňovaček je přímo v knize prostor pro doplnění otázek nebo zatrhnutí správných odpovědí, okénka pro doplňovačky atd. Praktická cvičení se pochopitelně skládají pouze z otázek, případně z předlohy. Na konci každého (ať už praktického nebo teoretického) cvičení je okénko pro ohodnocení. Rovněž na konci knihy je souhrnná tabulka pro známky studenta z jednotlivých cvičení. Navíc nad každým cvičením je stručná informace o obtížnosti (rozsah 1-5) a orientační doba, která je potřebná pro vypracování cvičení. Ke knize prakticky souběžně vychází i druhá část s řešením. Kniha s řešením obsahuje odpovědi na veškeré teoretické otázky a postup vypracování praktických otázek krok za krokem Publikace: Příklady a cvičení z informatiky a výpočetní techniky 2. díl - 2. aktualizované vydání - Pelagia Vysloužilová Spohner. Publikace: Příklady a cvičení z informatiky a výpočetní techniky 2. díl - 2. aktualizované vydání - Pelagia Vysloužilová Spohner. Příklady a cvič.z inf. 2.d. nv - 2. aktualizované vydání - Computer Media - Jazyk: CZ - Vazba: Spirálová, kroužková - 120 str. - Pelagia Vysloužilová Spohner2. aktualizované vydáníComputer Media 2005Kniha, čeština, 120 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.