Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pearson New Opportunities - Upper-Intermediate - Teacher's Book - Patricia Mugglestone

Knihy

Pearson New Opportunities - Upper-Intermediate - Teacher's Book - Patricia Mugglestone

Hodnocení: 1x
  • 4

Metodická příručka k učebnici New Opportunities Upper-Intermediate. Přehledné plány a jasné pokyny na vedení hodin New Opportunities jsou moderní učebnice vydané přímo pro věkovou skupinu středoškoláků a zajišťují komplexní přípravu k úspěšnému složení maturity. Cvičení a úkoly jsou v maturitních formátech a jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pearson New Opportunities - Upper-Intermediate - Teacher's Book - Patricia Mugglestone koupíte i tady

Specifikace Pearson New Opportunities - Upper-Intermediate - Teacher's Book - Patricia Mugglestone

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 731 Kč

New Opportunities Upper Intermediate Teachers Book with Test Master CD-ROM - učebnice angličtiny, příprava k maturitě, pro střední školy, PearsonMedia and advertising, Australian society, cross-cultur ... a dál?

Produkt Pearson New Opportunities - Upper-Intermediate - Teacher's Book - Patricia Mugglestone

Pearson New Opportunities - Upper-Intermediate - Teacher's Book - Patricia Mugglestone - parametry

Název produktu: Pearson New Opportunities - Upper-Intermediate - Teacher's Book - Patricia Mugglestone
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 731 Kč
Maximální cena: 940 Kč
Ušetríte až: 209 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Metodická příručka k učebnici New Opportunities Upper-Intermediate. Přehledné plány a jasné pokyny na vedení hodin New Opportunities jsou moderní učebnice vydané přímo pro věkovou skupinu středoškoláků a zajišťují komplexní přípravu k úspěšnému složení maturity. Cvičení a úkoly jsou v maturitních formátech a jsou vhodné pro obě části nové maturitní zkoušky. České pracovní sešity v sadě s CD-ROMem pro úrovně Elementary a Pre-Intermediate.  Hodinová dotace 90-120 hodin/úroveň Language Problem Solving - sekce k maturitnímu procvičování. Moderní témata a živý jazyk podněcují komunikaci. Sekce věnovaná správnému psaní - Writing Help Can do statement na začátku každé lekce Communication Workshops - rady pro správné mluvení, psaní Culture/Literature Focus a důraz na mezipředmětové vztahy Review Moduls po každé 2. lekci Exam Zones - sekce pro maturitní přípravu (v pracovním sešitě) Skills Conner v každé lekci systematicky procvičuje některou z dovedností určených k maturitě Focus on Writing - doplňování textů Module Diary - autonomie žáků Publikace: New Opportunities Upper Intermediate - Teachers Book Pack - Patricia Mugglestone. Media and advertising, Australian society, cross-cultural

communication, Mount Everest, modern-life gadgets, people's

attitude towards money, solar energy, virtual tourism, dream houses

The list goes on. New Opportunities gives equal importance to all

  • aspects of language learning through
  • grammar lessons that provide
  • students with a solid base for learning
  • methodical skills coverage

to develop learners' communicative competence and provide them with

  • the language for life
  • learner training sections and components

that equip students with transferable learning skills and

test-taking strategies Publikace: New Opportunities Upper Intermediate - Teachers Book Pack - Patricia Mugglestone. Over 150,000 teachers worldwide have made Opportunities their course of choice. Now, Opportunities has a new edition. With extra features, New Opportunities offers you the chance to take your classes even further. New Opportunities is the course of choice for teachers, like yourself, who want to give their students education for life! metodická příručka pro učitele angličtiny s připravenými testy na Test Master CD-ROMU ( úroveň B2/C1 - Upper Intermediate)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.