Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavla Kodymová: Historie české sociální práce v letech 1918-1948

Knihy naučná literatura

Pavla Kodymová: Historie české sociální práce v letech 1918-1948

Hodnocení: 1x
  • 4

Historie české sociální práce v letech 1918-1948 - Pavla Kodymová. Monografie představuje ucelenou a v našich poměrech zatím ojedinělou studii, která se zabývá etablováním sociální práce v české části nově vzniklého samostatného státu. Text se věnuje ustanovování oboru od doby před rozpadem Rakouska-Uherska, přes ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78619
skladem

Jaké má kniha
Historie české sociální..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavla Kodymová: Historie české sociální práce v letech 1918-1948 koupíte i tady

Specifikace Pavla Kodymová: Historie české sociální práce v letech 1918-1948

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 117 Kč

Monografie představuje ucelenou a v našich poměrech zatím ojedinělou studii, která se zabývá etablováním sociální práce v české části nově vzniklého samostatného státu. Text se věnuje ustanovování obo ... a dál?

Produkt Pavla Kodymová: Historie české sociální práce v letech 1918-1948

Pavla Kodymová: Historie české sociální práce v letech 1918-1948 - parametry

Název produktu: Pavla Kodymová: Historie české sociální práce v letech 1918-1948
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 117 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Historie české sociální práce v letech 1918-1948 - Pavla Kodymová. Monografie představuje ucelenou a v našich poměrech zatím ojedinělou studii, která se zabývá etablováním sociální práce v české části nově vzniklého samostatného státu. Text se věnuje ustanovování oboru od doby před rozpadem Rakouska-Uherska, přes první republiku a hospodářskou krizi, historický exkurz pokračuje obdobím válečné okupace našeho území Německem až po únorový převrat v roce 1948. Titul představuje sociální práci ve všech jejích rozměrech, postihuje samotnou organizaci a oborové vzdělávání, metodologii i teorii sociální práce, ale především její praktický výkon jednotlivými sociálními pracovnicemi – v období, kterým se práce zabývá, se jednalo o dominantně ženskou profesi se všemi konsekvencemi, které z toho vyplývaly. Monografie poodkrývá společenské i politické souvislosti, ve kterých se obor sociální práce formoval, neboť sociální práce po celou dobu svého vývoje představovala výrazný potenciál ke kultivaci společnosti. Historie české sociální práce v letech 1918-1948 - Pavla Kodymová od nakladatelství Karolinum v kategorii | Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.