Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Zikl: Využití ICT u dětí se speciálními potřebami

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Zikl: Využití ICT u dětí se speciálními potřebami

Hodnocení: 1x
  • 4

Cílem monografie je podat přehled o současném stavu a potenciálu, který ICT mají u žáků se speciálními potřebami. Autoři uvádějí přehled speciálního hardwaru a softwaru a příklady využití. Podstatnou část publikace tvoří praktické projekty zaměřené na rozvoj konkrétních znalostí a dovedností z oblasti ICT. Projekty ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Využití ICT u dětí se s..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Zikl: Využití ICT u dětí se speciálními potřebami

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Cílem monografie je podat přehled o současném stavu a potenciálu, který ICT mají u žáků se speciálními potřebami. Autoři uvádějí přehled speciálního hardwaru a softwaru a příklady využití. Podstatnou část publikace tvoří praktické projekty zaměřené na rozvoj konkrétních znalostí a dovedností z oblasti ICT. Projekty jsou zaměřeny na tvorbu prezentací, pracovních listů, vyhledávání a publikování na internetu. ... a dál?

Produkt Pavel Zikl: Využití ICT u dětí se speciálními potřebami

Pavel Zikl: Využití ICT u dětí se speciálními potřebami - parametry

Název produktu: Pavel Zikl: Využití ICT u dětí se speciálními potřebami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cílem monografie je podat přehled o současném stavu a potenciálu, který ICT mají u žáků se speciálními potřebami. Autoři uvádějí přehled speciálního hardwaru a softwaru a příklady využití. Podstatnou část publikace tvoří praktické projekty zaměřené na rozvoj konkrétních znalostí a dovedností z oblasti ICT. Projekty jsou zaměřeny na tvorbu prezentací, pracovních listů, vyhledávání a publikování na internetu. Z obsahu ÚVOD 1. VYUŽITÍ ICT UČITELI 2. MOŽNOSTI VYUŽITÍ ICT U DĚTÍ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI 2.1 ICT u dětí s mentálním postižením 2.2 ICT u dětí s tělesným postižením 2.3 ICT u dětí s narušenou komunikační schopností 2.4 ICT u dětí s vadami zraku 2.5 ICT u dětí s vadami sluchu 2.6 ICT u dětí se specifickými poruchami učení 3. HARDWARE 4. SPECIÁLNÍ HARDWARE 4.1 Vstupní zařízení 4.2 Výstupní zařízení 4.3 Ergonomické pomůcky 4.4 Speciální počítače, notebooky, PDA 4.5 Periferie 4.6 Další technické pomůcky (připojitelné k PC) 5. SOFTWARE 5.1 Nejčastější licence programů 5.2 Jiné licence 6. SPECIÁLNÍ SOFTWARE V EDUKACI DĚTÍ A ŽÁKŮ SE SPECIÁLNÍMI VZDĚLÁVACÍMI POTŘEBAMI 6.1 Softwarové programy usnadňující dětem se speciálními potřebami ovládání PC 6.2 Software pro podporu edukace dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami 6.3 Programy pro rozvoj komunikačních dovedností a alternativní komunikaci 6.4 Software pro podporu edukace žáků se specifickými poruchami učení 7. PRACOVNÍ LISTY 7.1 Co všechno je pracovní list 7.2 Zásady tvorby pracovních listů 7.3 Zdarma dostupné zdroje obrázků 7.4 O programu Draw 7.5 Ukázka tvorby pracovního listu v programu Draw 8. PREZENTACE 8.1 Ukázka tvorby prezentace v programu Impress ZÁVĚR LITERATURA SEZNAM SPECIÁLNÍHO SOFTWARU SUMMARY REJSTŘÍK Autor : Pavel Zikl, Druh sortimentu : Kniha, Využití ICT u dětí se speciálními potřebami, Jazyk : Čeština, Počet stran : 128


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.