Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Zatloukal, Ondřej Zatloukal, Přemysl Krejčiřík: Lednicko-valtický areál

Knihy

Pavel Zatloukal, Ondřej Zatloukal, Přemysl Krejčiřík: Lednicko-valtický areál

Hodnocení: 1x
  • 4

Lednicko-valtický areál – Průvodce - Přemysl Krejčiřík, Ondřej Zatloukal, Pavel Zatloukal. Průvodce po Lednicko-valtickém areálu nám představí textem i obrazem stavby a rozsáhlé parky Lednicko-valtického areálu, ale také nás zavede do historie architektury Lednicie, Valtic a Břeclavi. Kulturní krajina ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Zatloukal, Ondřej Zatloukal, Přemysl Krejčiřík: Lednicko-valtický areál koupíte i tady

Specifikace Pavel Zatloukal, Ondřej Zatloukal, Přemysl Krejčiřík: Lednicko-valtický areál

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 68 Kč

Průvodce po Lednicko-valtickém areálu nám představí textem i obrazem stavby a rozsáhlé parky Lednicko-valtického areálu, ale také nás zavede do historie architektury Lednicie, Valtic a Břeclavi. Kulturní krajina Lednicko-valtický areál, v 19. století výstižně nazývaná "zahradou Evropy", je společným výtvorem člověka a přírody. Na jeho vzniku mají největší zásluhu Lichtenštejnové, kteří na zdejším panství sedm století budovali zámky, zakládali zahrady, parky a rybníky. V roce 1996 byl areál kulturní » ... a dál?

Produkt Pavel Zatloukal, Ondřej Zatloukal, Přemysl Krejčiřík: Lednicko-valtický areál

Pavel Zatloukal, Ondřej Zatloukal, Přemysl Krejčiřík: Lednicko-valtický areál - parametry

Název produktu: Pavel Zatloukal, Ondřej Zatloukal, Přemysl Krejčiřík: Lednicko-valtický areál
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 68 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lednicko-valtický areál – Průvodce - Přemysl Krejčiřík, Ondřej Zatloukal, Pavel Zatloukal. Průvodce po Lednicko-valtickém areálu nám představí textem i obrazem stavby a rozsáhlé parky Lednicko-valtického areálu, ale také nás zavede do historie architektury Lednicie, Valtic a Břeclavi. Kulturní krajina Lednicko-valtický areál, v 19. století výstižně nazývaná "zahradou Evropy", je společným výtvorem člověka a přírody. Na jeho vzniku mají největší zásluhu Lichtenštejnové, kteří na zdejším panství sedm století budovali zámky, zakládali zahrady, parky a rybníky. V roce 1996 byl areál kulturní krajiny zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Dominantami areálu jsou zámky Lednice a Valtice. Obě stavby jsou spojeny se jmény vynikajících umělců. Lednický zámek vystavěný v duchu anglické novogotiky je návštěvnicky přitažlivější, a to zejména díky manýristickému parku s drobnými stavbami, jimž vévodí minaret, stavba v Evropě ojedinělá. V Lednicko-valtickém areálu jsou další drobné stavby s citem včleněné do půvabné krajiny. Průvodce je zmenšené vydání stejnojmenné publikace Lednicko-valtický areál, která byla vydána v roce 2012 ve třech jazykových mutací. Lednicko-valtický areál – Průvodce - Přemysl Krejčiřík, Ondřej Zatloukal, Pavel Zatloukal od nakladatelství Foibos v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.