Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Vlček: Umělecké památky Prahy. Velká Praha, A-L

Knihy naučná literatura

Pavel Vlček: Umělecké památky Prahy. Velká Praha, A-L

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Umělecké památky Prahy - Velká Praha, A-L - Pavel Vlček. Po čtyřech svazcích věnovaných historickým pražským městům (Starému Městu, Novému Městu, Malé Straně a Pražskému hradu a Hradčanům) následuje první ze dvou dílů pojednávajích o později připojených městech, obcích a osadách. Kromě velkého množství ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Umělecké památky Prahy...
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Vlček: Umělecké památky Prahy. Velká Praha, A-L koupíte i tady

Specifikace Pavel Vlček: Umělecké památky Prahy. Velká Praha, A-L

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 584 Kč

Po čtyřech svazcích věnovaných historickým pražským městům (Starému Městu, Novému Městu, Malé Straně a Pražskému hradu a Hradčanům) následuje první ze dvou dílů pojednávajích o později připojených městech, obcích a osadách. ... a dál?

Produkt Pavel Vlček: Umělecké památky Prahy. Velká Praha, A-L

Pavel Vlček: Umělecké památky Prahy. Velká Praha, A-L - parametry

Název produktu: Pavel Vlček: Umělecké památky Prahy. Velká Praha, A-L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 584 Kč
Maximální cena: 895 Kč
Ušetríte až: 311 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Umělecké památky Prahy - Velká Praha, A-L - Pavel Vlček. Po čtyřech svazcích věnovaných historickým pražským městům (Starému Městu, Novému Městu, Malé Straně a Pražskému hradu a Hradčanům) následuje první ze dvou dílů pojednávajích o později připojených městech, obcích a osadách. Kromě velkého množství novodobých architektonických památek se i v těchto pražských čtvrtích nachází řada zajímavých staveb ze starších období (středověké kostely, areály klášterů, zámky, tvrze, usedlosti atd.). I v tomto díle je zachována původní struktura jednotlivých hesel: přesná lokalizace a informace o typu objektu, text shrnující jeho historii, dále výklad o stavební historii a detailní popis stavby a konečně odkazy na prameny a literaturu, případně na historickou ikonografii. Text i zde doplňují stavební plány či půdorysy a historické fotografie. U každého katastrálního území (včetně zaniklých) předchází jednotlivým heslům úvodní výklad pojednávající o jeho historickém vývoji. Stejně jako v předešlých svazcích má čtenář k dispozici několik rejstříků, které umožňují vyhledání staveb i podle jejich orientačního čísla a podle zaniklých názvů ulic. Publikace: Umělecké památky Prahy - Velká Praha, A-L - Pavel Vlček. Pavel Vlček; Kolektiv autorůVelká Praha A-LAcademiaKniha, čeština, 1080 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.