Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla

Knihy naučná literatura

Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla

Hodnocení: 1x
  • 4

Rady bylináře Pavla dnes náleží do zlatého fondu fytoterapie. Obsahují základní praktické postupy na využití léčivých bylin a rady, které se opírají o jeho dlouholetou úspěšnou praxi. Důležitou součástí publikace jsou i vodoléčebné postupy vycházející z prací slavného německého léčitele Sebastiana Kneippa. Popis ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.97506

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla koupíte i tady

Specifikace Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Autor této knihy patří mezi legendy českého bylinářství. Jeho kniha dnes náleží do zlatého fondu fytoterapie. Obsahuje základní praktické postupy na využití léčivých bylin a rady, které se opírají o jeho dlouholetou úspěšnou praxi. ... a dál?

Produkt Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla

Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla - parametry

Název produktu: Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rady bylináře Pavla dnes náleží do zlatého fondu fytoterapie. Obsahují základní praktické postupy na využití léčivých bylin a rady, které se opírají o jeho dlouholetou úspěšnou praxi. Důležitou součástí publikace jsou i vodoléčebné postupy vycházející z prací slavného německého léčitele Sebastiana Kneippa. Popis Pavel Váňa pochází z Nového Bydžova. Po základní škole se vyučil zahradníkem. Navštěvoval botanické přednášky a prakticky celý život se ve svém oboru vzdělával. Je autorem několika knih, které se zapsaly zlatým písmem do fondu české bylinářské literatury.

Úryvek z úvodu:

V poslední době se zvýšil zájem o pěstování a praktické využití léčivých rosltlin. Při sběru léčivek a jejich používání už nestačí zkušenosti starých kořenářek. Každý rok objevujeme nové poznatky jak v přípravě, tak i při používání léčivých bylin a dalších léčebných prostředků z přírodních zdrojů. Jsem rád, že vás mohu s touto problematikou seznámit. Přednášky, které jsem pořádal pro členy Českého zahrádkářského svazu a další zájemce o léčivé rostliny, byly vždy hojně navštěvovány. Dotazů bylo mnohem více, než bylo možno z časových důvodů zodpovědět. Stále přicházely žádosti, abych zpracoval písemný materiál o léčivých bylinách, o léčbě bylinami a o přírodních léčebných prostředcích. Předkládám vám tedy kurs bylinoléčby. Je rozdělen na tři samostatné oddíly - Rady bylináře Pavla I,

Rady bylináře Pavla 2 a

Rady bylináře Pavla 3. Tento stručný výtah z mých přednášek vám snad napomůže k orientaci v možnostech fytoterapie a životního magnetismu.

Počet stran: 108

Rozměry: 130 x 205 mm

Vazba: vázaná Další sdělení Doporučujeme také další knihy Pavla Váni: Rady bylináře Pavla - II. díl (Pavel Váňa), Rady bylináře Pavla - III. díl (Pavel Váňa), Průvodce bylináře Pavla celým rokem (Pavel Váňa). Dnes již klasické dílo české fytoterapie od oblíbeného novobydžovského bylináře přináší rady a návody na využití léčivých rostlin v léčbě i prevenci. Rady bylináře Pavla 1. Přírodní léčba bylinami a životním magnetismem


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.