Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla

Knihy naučná literatura

Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla

Hodnocení: 1x
  • 4

Rady bylináře Pavla dnes náleží do zlatého fondu fytoterapie. Obsahují základní praktické postupy na využití léčivých bylin a rady, které se opírají o jeho dlouholetou úspěšnou praxi. Důležitou součástí publikace jsou i vodoléčebné postupy vycházející z prací slavného německého léčitele Sebastiana Kneippa. Popis ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla koupíte i tady

Specifikace Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 114 Kč

Nejúspěšnější kniha a dnes již klasické dílo české fytoterapie od oblíbeného novobydžovského bylináře přináší rady a návody na využití léčivých rostlin v léčbě i prevenci. ... a dál?

Produkt Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla

Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla - parametry

Název produktu: Pavel Váňa: Rady bylináře Pavla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rady bylináře Pavla dnes náleží do zlatého fondu fytoterapie. Obsahují základní praktické postupy na využití léčivých bylin a rady, které se opírají o jeho dlouholetou úspěšnou praxi. Důležitou součástí publikace jsou i vodoléčebné postupy vycházející z prací slavného německého léčitele Sebastiana Kneippa. Popis Pavel Váňa pochází z Nového Bydžova. Po základní škole se vyučil zahradníkem. Navštěvoval botanické přednášky a prakticky celý život se ve svém oboru vzdělával. Je autorem několika knih, které se zapsaly zlatým písmem do fondu české bylinářské literatury.

Úryvek z úvodu:

V poslední době se zvýšil zájem o pěstování a praktické využití léčivých rosltlin. Při sběru léčivek a jejich používání už nestačí zkušenosti starých kořenářek. Každý rok objevujeme nové poznatky jak v přípravě, tak i při používání léčivých bylin a dalších léčebných prostředků z přírodních zdrojů. Jsem rád, že vás mohu s touto problematikou seznámit. Přednášky, které jsem pořádal pro členy Českého zahrádkářského svazu a další zájemce o léčivé rostliny, byly vždy hojně navštěvovány. Dotazů bylo mnohem více, než bylo možno z časových důvodů zodpovědět. Stále přicházely žádosti, abych zpracoval písemný materiál o léčivých bylinách, o léčbě bylinami a o přírodních léčebných prostředcích. Předkládám vám tedy kurs bylinoléčby. Je rozdělen na tři samostatné oddíly - Rady bylináře Pavla I,

Rady bylináře Pavla 2 a

Rady bylináře Pavla 3. Tento stručný výtah z mých přednášek vám snad napomůže k orientaci v možnostech fytoterapie a životního magnetismu.

Počet stran: 108

Rozměry: 130 x 205 mm

Vazba: vázaná Další sdělení Doporučujeme také další knihy Pavla Váni: Rady bylináře Pavla - II. díl (Pavel Váňa), Rady bylináře Pavla - III. díl (Pavel Váňa), Průvodce bylináře Pavla celým rokem (Pavel Váňa). Dnes již klasické dílo české fytoterapie od oblíbeného novobydžovského bylináře přináší rady a návody na využití léčivých rostlin v léčbě i prevenci. Rady bylináře Pavla 1. Přírodní léčba bylinami a životním magnetismem


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.