Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Valíček, L. Kokoška, K. Holubová: Léčivé rostliny třetího tisíciletí

Knihy

Pavel Valíček, L. Kokoška, K. Holubová: Léčivé rostliny třetího tisíciletí cena od 0 Kč

Pavel Valíček, L. Kokoška, K. Holubová: Léčivé rostliny třetího tisíciletí

Hodnocení: 1x
  • 4

Léčivé rostliny třetího tisícíletí - kolektiv autorů. Zdraví je stav organismu, kdy jsou všechny životní funkce v naprosté rovnováze. K tomuto stavu se může každý z nás přiblížit, bude-li se záměrně snažit tuto rovnováhu duševních a fyzických vlastností sám vytvářet. To se týká široké problematiky stravovacích ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Pavel Valíček, L. Kokoška, K. Holubová: Léčivé rostliny třetího tisíciletí - parametry

Název produktu: Pavel Valíček, L. Kokoška, K. Holubová: Léčivé rostliny třetího tisíciletí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Léčivé rostliny třetího tisícíletí - kolektiv autorů. Zdraví je stav organismu, kdy jsou všechny životní funkce v naprosté rovnováze. K tomuto stavu se může každý z nás přiblížit, bude-li se záměrně snažit tuto rovnováhu duševních a fyzických vlastností sám vytvářet. To se týká široké problematiky stravovacích zvyklostí, udržování vnitřní harmonie organismu, posilování imunity, podpory funkcí jednotlivých orgánů, ale i vyrovnání se s problémy stárnutí a stáří. Tato publikace je zaměřena na možnosti využití netradičních rostlin k zajištění vašeho zdraví. Seznámíte se s málo známými obilovinami, luskovinami, zeleninou, kořením a sladidly využitelnými v naší stravě. Dozvíte se jak účinně posílit imunitní systém s pomocí u nás méně známých rostlin i jak je lze v našich podmínkách pěstovat, případně kde je lze koupit. Významnou část tvoří tzv. rostlinné harmonizátory a rostliny s povzbudivými účinky na organismus. Také v rostlinné říši najdete řadu druhů, které nahradí módní "viagru." Výhodou těchto rostlinných afrodiziak je to, že působí komplexně a většinou bez vedlejších účinků. Existuje také velmi mnoho druhů rostlin, které jsou schopny příznivě ovlivňovat projevy stárnutí a zajistit tak klidné a spokojené stáří. Nedílnou součástí jednotlivých kapitol jsou praktické návody a recepty z lidového léčitelství i klasické medicíny. Léčivé rostliny třetího tisícíletí - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz P. Valíček, L. Kokoška, K. Holubová. Tato publikace má být skromným příspěvkem k poznání a využití některých z nich. l když se člení do několika kapitol s jasným vymezením účinků, v mnoha případech je to velmi obtížný úkol. Většina rostlin totiž obsahuje celou škálu účinných látek, které navíc působí komplexně, takže i jejich fytoterapeutický záběr je daleko širší. Popis s ukázkou.. 175 str. V5. ISBN 80-86231-14-3.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.