Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Tuleja Základy mikroekonomie

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Tuleja Základy mikroekonomie cena od 0 Kč

Pavel Tuleja Základy mikroekonomie

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určena studentům ekonomických a obchodně podnikatelských fakult a všem zájemcům o tuto ekonomickou vědní disciplínu.Kniha vám nabídne:přehled základních pojmů a souvislostíinformace o parciální a všeobecné rovnováze, zisku firmy, příjmech a nákladech, trzích výrobních faktorů, roli státupřehledný výklad ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Pavel Tuleja Základy mikroekonomie - parametry

Název produktu: Pavel Tuleja Základy mikroekonomie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určena studentům ekonomických a obchodně podnikatelských fakult a všem zájemcům o tuto ekonomickou vědní disciplínu.Kniha vám nabídne:přehled základních pojmů a souvislostíinformace o parciální a všeobecné rovnováze, zisku firmy, příjmech a nákladech, trzích výrobních faktorů, roli státupřehledný výklad doplněný grafy, definicemi, vzorcipraktické příklady, otázky k zamyšleníukázky z praxe Učební text Základy mikroekonomie je užitečným materiálem pro každého, kdo hodlá vstoupit na půdu teoretické ekonomie a chce porozumět ekonomickému chování jednotlivců, domácností, firem a vlády a zároveň představuje jeden z možných způsobů pedagogizace základních poznatků mikroekonomie. Hlavní pozornost je soustředěna na klasické problémy mikroekonomie, jakými jsou regulační funkce tržního mechanismu v ekonomice, chování spotřebitele při jeho rozpočtovém omezení, chování firmy na trzích různého typu, mzdy na trhu práce, mechanismus trhu kapitálu, úloha vlády v tržní ekonomice či ekonomická analýza

politiky. Při výkladu jednotlivých problematik je kombinován slovní popis s algebraickým vyjádřením a grafickým znázorněním. Prostudování náročného, avšak pro vnitřně motivovaného čtenáře zajímavého textu umožňuje, jak se dnes stále více říká, „vhled“ do hospodářských procesů v jejich mikroekonomické rovině. 1. vydání. Učebnice vám pomůže získat základní znalosti z mikroekonomie. Přehledným a srozumitelným způsobem přiblíží základní pojmy, principy i souvislosti s dalšími obory. Teorie je názorně doplněna definicemi, vzorci a grafy nezbytnými k pochopení dané problematiky. V každé kapitole najdete otázky k zamyšlení i množství příkladů s řešením.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.