Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Strejc, Zdeněk Benedikt: American English Advanced - učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Strejc, Zdeněk Benedikt: American English Advanced - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Americká angličtina pro pokročilé. American English Advanced, je volným pokračováním předchozího oblíbeného titulu American English – učebnice nejen americké angličtiny. V obou případech se jedná o projekt určený jak pro samostudium (v učebnici je anglicky vysvětlená gramatika, česky přeložená slovní zásoba i klíč ke ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Strejc, Zdeněk Benedikt: American English Advanced - učebnice koupíte i tady

Specifikace Pavel Strejc, Zdeněk Benedikt: American English Advanced - učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 253 Kč

Hlavními přednostmi tohoto výukového materiálu jsou především: a) vysoká autentičnost prezentovaného jazyka (jinými slovy se budete učit jazyk, jakým se v Americe opravdu mluví, včetně jeho hovor ... a dál?

Produkt Pavel Strejc, Zdeněk Benedikt: American English Advanced - učebnice

Pavel Strejc, Zdeněk Benedikt: American English Advanced - učebnice - parametry

Název produktu: Pavel Strejc, Zdeněk Benedikt: American English Advanced - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 481 Kč
Ušetríte až: 228 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Americká angličtina pro pokročilé. American English Advanced, je volným pokračováním předchozího oblíbeného titulu American English – učebnice nejen americké angličtiny. V obou případech se jedná o projekt určený jak pro samostudium (v učebnici je anglicky vysvětlená gramatika, česky přeložená slovní zásoba i klíč ke cvičením), tak pro skupinovou výuku v soukromých jazykových školách (tradiční stavba lekcí, velké množství cvičení, internetové doplňující materiály pro učitele). Hlavními přednostmi tohoto výukového materiálu jsou především: a) vysoká autentičnost prezentovaného jazyka (jinými slovy se budete učit jazyk, jakým se v Americe opravdu mluví, včetně jeho hovorových výrazů) a potom b) humorný přístup k učení (vedle anekdot doprovázených ilustracemi Jiřího Slívy je prvek humoru přítomný i v úvodních textech, dialozích i v převážně překladových cvičeních) Pro bližší charakteristiku učebnice si prostudujte naši internetovou prezentaci k prvnímu dílu titulu. Struktura bloku je totiž shodná v obou dílech. Těm z vás, kteří učebnici ještě v ruce neměli a chtějí se o tomto titulu dozvědět více, můžeme nabídnout ukázku z učebnice ve formě kompletního bloku 1, a to včetně všech jeho poslechových aktivit. Chcete-li si virtuálně prolistovat začátek učebnice a seznámit se tak se stylem prezentace nové slovní zásoby a gramatických jevů, pak právě vám je určena ukázka bloku 1. Stávajícím uživatelům American English Advanced můžeme nabídnout: 1. Dodatečná cvičení ke všem 10ti blokům. Ta jsou k dispozici ve dvou variantách – první jako samostatná cvičení k vypracování, druhá už se správnými odpověďmi pro vaši kontrolu. 2. Testy jazykového pokroku k jednotlivým blokům učebnice. Ty můžou být zadávány v rámci skupinové výuky nebo si je může vypracovat i samouk. Podle jejich skóre se přesvědčíte, nakolik jste zvládli učivo z právě probraného bloku. Tyto testy doporučujeme vypracovat při přechodu mezi jednotlivými bloky. 3. Přehled rozdílů mezi americkou a britskou angličtinou. Tento materiál vám v angličtině přiblíží specifika v učebnici prezentované americké angličtiny, včetně zásadních rozdílů mezi AmE a BrE na poli slovní zásoby, výslovnosti, ale i gramatiky. 4. Přehled anglických nepravidelných sloves. Jedná se o výtah těch nejfrekventovanějších sloves, bez kterých se pokročilý student angličtiny neobejde. Publikace: American English Advanced UČ - Pavel Strejc;Zdeněk Benedikt. Tento kurz je volným pokračováním oblíbeného titulu American English. Je určen jak pro samostudium, kdy české komentáře umožňují komfortní využití pro samouka, tak pro skupinovou výuku v jazykových školách.

Aby ani studenti pracující pouze s American English - Advanced nebyli ochuzeni o poznatky týkající se rozdílů americké a britské varianty jazyka, je v rámci on-line podpory k titulu zařazen jejich krátký přehled: On-line podpora Struktura jednotlivých učebních bloků je stejná jako v titulu American English. Vedle úvodních článků, dialogů a gramatických vysvětlení i cvičení jsou


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.