Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Štohl: Učebnice Účetnictví 2018 - III. díl

Knihy

Pavel Štohl: Učebnice Účetnictví 2018 - III. díl

Hodnocení: 0x
  • 4

upravené vydání dle právního stavu k 1.1.2018. Učebnice je určena především pro studenty čtvrtého ročníku obchodních akademií a středních odborných škol s výukou účetnictví. Z obsahu učebnice vybíráme: Vnitropodnikové účetnictví (vedené jak formou analytické evidence, tak formou samostatného účetního okruhu). Účetní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.55713
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Učebnice Účetnictví 201..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Pavel Štohl: Učebnice Účetnictví 2018 - III. díl

Specifikace Pavel Štohl: Učebnice Účetnictví 2018 - III. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 161 Kč

Kniha - autor Pavel Štohl, 172 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá. Učebnice je určena především pro studenty čtvrtého ročníku obchodních akademií a středních odborných škol s výukou účetnictví. Z obsahu učebnice vybíráme: •Vnitropodnikové účetnictví (vedené jak formou analytické evidence, tak formou samostatného účetního okruhu). •Účetní závěrka (postup při zpracování účetní uzávěrky a závěrky, sestavení účetních výkazů, přehled o peněžních tocích - cash flow). •Finanční analýza a její využití v praxi. » ... a dál?

Produkt Pavel Štohl: Učebnice Účetnictví 2018 - III. díl

Pavel Štohl: Učebnice Účetnictví 2018 - III. díl - parametry

Název produktu: Pavel Štohl: Učebnice Účetnictví 2018 - III. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

upravené vydání dle právního stavu k 1.1.2018. Učebnice je určena především pro studenty čtvrtého ročníku obchodních akademií a středních odborných škol s výukou účetnictví. Z obsahu učebnice vybíráme: Vnitropodnikové účetnictví (vedené jak formou analytické evidence, tak formou samostatného účetního okruhu). Účetní závěrka (postup při zpracování účetní uzávěrky a závěrky, sestavení účetních výkazů, přehled o peněžních tocích - cash flow). Finanční analýza a její využití v praxi. Účtování v různých právních formách. Souvislý opakovací příklad, který je rozdělen na dílčí témata tak, aby jej bylo možno použít k opakování jednotlivých maturitních okruhů. Na závěr učebnice je zařazena kapitola Mezinárodní účetní standardy, jejichž cílem je seznámit studenty se základy IFRS a porovnat je s českými účetními předpisy. K učebnici je přiložen vzorový účtový rozvrh, na základě kterého jsou konkrétní příklady řešeny.


Přidat recenzi pro Pavel Štohl: Učebnice Účetnictví 2018 - III. díl

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.