MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Pavel Stehlík: Do temnoty

Ostatní z kategorie knihy

Pavel Stehlík: Do temnoty

Hodnocení: 329x
  • 3.145
EAN: 9788026405153

Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně líčí své osudy od motivace pro vstup do armády přes náročný výcvik a půlroční nasazení na základně v Afghánistánu až po boj s těžkou nemocí po návratu domů… Kniha nepřináší líčení superhrdiny, jde v prvé řadě o příběh člověka. Zachycuje jeho zrání – od ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
Do temnoty
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Pavel Stehlík: Do temnoty

Čerstvá hodnocení Pavel Stehlík: Do temnoty

  • 4

m.busa83, 25. listopadu 2015

Zajímavé čtení, i pro mně jako holku, kterou moc válčení nezajímá :-) Udělala jsem si představu, jak to na misích chodí. Nejsilnější na knize je ale životní příběh autora. Obdivuji, že vše ustál a přeji mu, aby už měl tzv. "vybráno" a už se do podobných "sr....." (řečeno jeho slovy) nikdy nedostal.


Specifikace Pavel Stehlík: Do temnoty

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 252 Kč

Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně a bez příkras líčí své osudy od vstupu do armády přes výcvik až po půlroční nasazení na základně v Afghánistánu a návrat domů… Kniha nepřináší líčení superhrdiny, jde v prvé řadě o příběh člověka. ... a dál?

Produkt Pavel Stehlík: Do temnoty

Pavel Stehlík: Do temnoty - parametry

Název produktu: Pavel Stehlík: Do temnoty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 252 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.15 bodů z 5
Počet hodnocení: 329 x
Hodnocení:
  • 3.145
Podrobný popis:

Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně líčí své osudy od motivace pro vstup do armády přes náročný výcvik a půlroční nasazení na základně v Afghánistánu až po boj s těžkou nemocí po návratu domů… Kniha nepřináší líčení superhrdiny, jde v prvé řadě o příběh člověka. Zachycuje jeho zrání – od nadšeného kluka ve vyzrálého muže-vojáka, který musel projít řadou profesních, ale i životních zkoušek, překonat nástrahy, které mu osud vmetl do cesty, a najít sám sebe. „Přáslavický borec. Rod a krev se nezapomíná. Vždyť to znáš.“ Podplukovník M. B. „Autor seznamuje čtenáře se svojí životní cestou hovorovým vojenským stylem, což dává celé knize vysokou autenticitu.“ Jan Čurda, šéfredaktor časopisu Válka REVUE Praporčík Bc. Pavel Stehlík, veterán z Afghánistánu. V současné době slouží u Společného operačního centra Ministerstva obrany na Generálním štábu Armády České republiky. Studiem mezinárodních vztahů a evropských studií na Metropolitní univerzitě v Praze a soudobých dějin – orální historie na Univerzitě Karlově se připravuje na svoji další kariéru. Snaží se tak nepromarnit druhou šanci, kterou dostal. Má rád knihy, jídlo, airsoft a lidi, kteří si na nic nehrají. Část ceny z každé prodané knihy bude věnována na charitativní pomoc vojenským veteránům. (zpověď českého vojáka v Afghánistánu)


Recenze Pavel Stehlík: Do temnoty

Přidáno: 25. května 2018

Přidáno: 24. května 2018

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

m.busa83, 25. listopadu 2015Zajímavé čtení, i pro mně jako holku, kterou moc válčení nezajímá :-) Udělala jsem si představu, jak to na misích chodí. Nejsilnější na knize je ale životní příběh autora. Obdivuji, že vše ustál a přeji mu, aby už měl tzv. "vybráno" a už se do podobných "sr....." (řečeno jeho slovy) nikdy nedostal.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Pavel Stehlík: Do temnoty

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.