Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Šmidrkal: Přísloví v obrázcích Vinci Hehla

Knihy naučná literatura

Pavel Šmidrkal: Přísloví v obrázcích Vinci Hehla

Hodnocení: 1x
  • 5

Přísloví v obrázcích Vinci Hehla - Vincenc Hehl,Pavel Šmidrkal, Vincenc Hehl (1901–1977) žil tiše a skromně. Po léta kreslil ilustrace komorního charakteru do dnes nevyhledávaných knih. K širšímu uznání a věhlasu mu chyběly ostřejší lokty a větší víra v dar talentu. Jen čirá náhoda zachránila kolekci jeho maleb na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8807
skladem

Jaké má kniha
Přísloví v obrázcích Vi..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Šmidrkal: Přísloví v obrázcích Vinci Hehla koupíte i tady

Specifikace Pavel Šmidrkal: Přísloví v obrázcích Vinci Hehla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Vincenc Hehl (1901–1977) žil tiše a skromně. Po léta kreslil ilustrace komorního charakteru do dnes nevyhledávaných knih. K širšímu uznání a věhlasu mu chyběly ostřejší lokty a větší víra v dar talentu. Jen čirá náhoda zachránila kolekci jeho maleb na téma různých přísloví před sestupem do propasti zapomnění. Obrázky tvořil a střádal v průběhu celého života, aby čtyřicet let od jeho smrti vypluly jako malé plachetnice po českém výtvarném jezeře, každá s jiným příběhem. Snad je příznivý vítr zanese k břehům mnoha » ... a dál?

Produkt Pavel Šmidrkal: Přísloví v obrázcích Vinci Hehla

Pavel Šmidrkal: Přísloví v obrázcích Vinci Hehla - parametry

Název produktu: Pavel Šmidrkal: Přísloví v obrázcích Vinci Hehla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 158 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Přísloví v obrázcích Vinci Hehla - Vincenc Hehl,Pavel Šmidrkal, Vincenc Hehl (1901–1977) žil tiše a skromně. Po léta kreslil ilustrace komorního charakteru do dnes nevyhledávaných knih. K širšímu uznání a věhlasu mu chyběly ostřejší lokty a větší víra v dar talentu. Jen čirá náhoda zachránila kolekci jeho maleb na téma různých přísloví před sestupem do propasti zapomnění. Obrázky tvořil a střádal v průběhu celého života, aby čtyřicet let od jeho smrti vypluly jako malé plachetnice po českém výtvarném jezeře, každá s jiným příběhem. Snad je příznivý vítr zanese k břehům mnoha domovů, kde znovu ožijí. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Výtvarné umění od Nová tiskárna Pelhřimov naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.