Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Scheufler: Praha za císaře pána

Knihy

Pavel Scheufler: Praha za císaře pána

Hodnocení: 0x
  • 4

Praha za císaře pána - Pavel Scheufler S předmluvou Karla Schwarzenberga Praha na sklonku monarchie ještě dýchá majestátem starých časů, ale už se proměňuje v novodobou metropoli. Na místě židovské čtvrti vznikají široké bulváry, mezi oběma břehy se klenou moderní mosty, na nádraží přijíždí první parní vlak z Vídně. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.3375
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Praha za císaře pána
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Scheufler: Praha za císaře pána koupíte i tady

Specifikace Pavel Scheufler: Praha za císaře pána

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 316 Kč

Kniha - autor Pavel Scheufler, 168 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá. Praha na sklonku monarchie ještě dýchá majestátem starých časů, ale už se proměňuje v novodobou metropoli. Na místě židovské čtvrti vznikají široké bulváry, mezi oběma břehy se klenou moderní mosty, na nádraží přijíždí první parní vlak z Vídně. Zatímco ještě nedávno se tu procházel císař pán se svou gardou, brzy dojde k vyhlášení republiky a mariánský sloup na Staroměstském náměstí se s hlukem rozbije o dlažbu. Tyto a další přelomové » ... a dál?

Produkt Pavel Scheufler: Praha za císaře pána

Pavel Scheufler: Praha za císaře pána - parametry

Název produktu: Pavel Scheufler: Praha za císaře pána
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 316 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praha za císaře pána - Pavel Scheufler S předmluvou Karla Schwarzenberga Praha na sklonku monarchie ještě dýchá majestátem starých časů, ale už se proměňuje v novodobou metropoli. Na místě židovské čtvrti vznikají široké bulváry, mezi oběma břehy se klenou moderní mosty, na nádraží přijíždí první parní vlak z Vídně. Zatímco ještě nedávno se tu procházel císař pán se svou gardou, brzy dojde k vyhlášení republiky a mariánský sloup na Staroměstském náměstí se s hlukem rozbije o dlažbu. Tyto a další přelomové okamžiky, ale i všední dny obyčejných Pražanů zachycují pozoruhodné fotografie, které přináší tato kniha. Více než 140 snímků vybral, upravil a doplnil texty fotografa vlastník rodinné sbírky starých fotografií Pavel Scheufler. Kniha je nejen cenným svědectvím o proměně našeho hlavního města, ale také návodem, jak číst fotografie takovým způsobem, abychom slyšeli poutavé příběhy, jež nám vyprávějí. Vychází také v anglické a německé verzi. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Umělecká fotografie od Slovart naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Z Prahy na sklonku monarchie ešte cítiť majestát starých čias, ale už sa premieňa na novodobú metropolu. Na mieste židovskej štvrte vznikajú široké bulváre, medzi oboma brehmi sa klenú moderné mosty, na stanicu prichádza prvý parný vlak z Viedne. Kým ešte nedávno sa tu prechádzal cisár pán so svojou gardou, čoskoro príde k vyhláseniu republiky a mariánsky stĺp na Staromestskom námestí s hrmotom padá k zemi. Tieto a ďalšie prelomové okamihy, ale aj všedné dni Pražanov zachytávajú pozoruhodné fotografie, ktoré prináša táto kniha. Viac ako 140 snímok vybral, upravil a doplnil textami fotograf a vlastník rodinnej zbierky starých fotografií Pavel Scheufler. Publikácia je nielen cenným svedectvom o premene českého hlavného mesta, ale aj návodom, ako z fotografií odčítať pútavé príbehy, ktoré nám rozprávajú. Vychádza aj v anglickej a nemeckej jazykovej mutácii.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.