Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Šámal: Trestní zákon komentář - díl I + díl II + Dodatek ke komentáři

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Šámal: Trestní zákon komentář - díl I + díl II + Dodatek ke komentáři

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Trestní zákon, komentář, 6. vydání - Púry František;Šámal Pavel. Šesté vydání jednoho z nejúspěšnějším „šedých komentářů“ bylo autory připraveno při vědomí toho, že se v současné době projednává návrh nového trestního zákona. V tomto vydání proto provedli důkladnou revizi výkladu všech trestněprávních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.16667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Šámal: Trestní zákon komentář - díl I + díl II + Dodatek ke komentáři

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 2 477 Kč

Autor : Prof. JUDr. Pavel Šámal Ph.D., Šesté vydání jednoho z nejúspěšnějším ?šedých komentářů? bylo autory připraveno při vědomí toho, že se v současné době projednává návrh nového trestního zákona. V tomto vydání proto provedli důkladnou revizi výkladu všech trestněprávních ustanovení, doplnili komentář k novelizacím, které byly v mezidobí přijaty, a rozšířili odpovídajícím způsobem i judikaturu. Komentář tedy zahrnuje i výklad nového institutu domácího násilí a všech změn trestního zákona, ke kterým došlo v » ... a dál?

Produkt Pavel Šámal: Trestní zákon komentář - díl I + díl II + Dodatek ke komentáři

Pavel Šámal: Trestní zákon komentář - díl I + díl II + Dodatek ke komentáři - parametry

Název produktu: Pavel Šámal: Trestní zákon komentář - díl I + díl II + Dodatek ke komentáři
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 2 477 Kč
Maximální cena: 2 880 Kč
Ušetríte až: 403 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Trestní zákon, komentář, 6. vydání - Púry František;Šámal Pavel. Šesté vydání jednoho z nejúspěšnějším „šedých komentářů“ bylo autory připraveno při vědomí toho, že se v současné době projednává návrh nového trestního zákona. V tomto vydání proto provedli důkladnou revizi výkladu všech trestněprávních ustanovení, doplnili komentář k novelizacím, které byly v mezidobí přijaty, a rozšířili odpovídajícím způsobem i judikaturu. Komentář tedy zahrnuje i výklad nového institutu domácího násilí a všech změn trestního zákona, ke kterým došlo v souvislosti s přijetím zákona o soudnictví ve věcech mládeže. Zapracovány byly i změny, které se dotkly trestního zákona v souvislosti s podstatně změněnou procesní úpravou právního styku s cizinou, včetně evropského trestního zatykače. Tomu odpovídá samozřejmě i rozšířený věcný rejstřík a seznam literatury. Šesté, možná již poslední vydání rozsahem největšího českého komentáře k trestnímu zákonu z roku 1961, je tak dílem, které by si měl pořídit nejen každý právník specializovaný na oblast trestního práva, ale i ten, kdo chce mít ve své právnické knihovně aktuální výklad zákona, který v České republice upravoval trestněprávní vztahy po dobu téměř čtyřiceti pěti let. Na přelomu června a července bude publikace doplněna o komentář novel, ke kterým od jejího vydání došlo. Tento doplněk bude objednatelům publikace automaticky zaslán ihned po jeho vydání. Publikace: Trestní zákon, komentář, 6. vydání - Púry František;Šámal Pavel. Trestní zákon I.+II.díl EKZ79 - Edice: Beckova edice komentované zákony - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná, plátěný potah - 19 Pavel ŠámalC.H.BECK, edice Beckova edice komentované zákonyKniha, čeština, 1980 stran Autor knihy Pavel Šámal, Vydavatelstvo C.H.BECK


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.