Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Řezanka, Ivo Staník: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl)

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Řezanka, Ivo Staník: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl)

Hodnocení: 1x
  • 4

Popis knihy  Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají přijímací zkoušky z chemie. Obsahuje teoretické shrnutí problematiky +220 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chcete se dostat na lék..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Řezanka, Ivo Staník: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) koupíte i tady

Specifikace Pavel Řezanka, Ivo Staník: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských fakultách, obsahuje teoretické shrnutí problematiky +220 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z chemie ... a dál?

Produkt Pavel Řezanka, Ivo Staník: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl)

Pavel Řezanka, Ivo Staník: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - parametry

Název produktu: Pavel Řezanka, Ivo Staník: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Popis knihy  Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají přijímací zkoušky z chemie. Obsahuje teoretické shrnutí problematiky +220 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z chemie. Určeno: lékařské fakulty UK v Praze, Plzni a Hradci Králové, Lékařská fakulta MU v Brně, Lékařská fakulta a Fakulta zdravotnických studií UP v Olomouci, Lékařská fakulta v Ostravě, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Zdravotně sociální fakulta JČU v Českých Budějovicích a další vysoké školy. Publikaci je vhodné zkombinovat s vysvětlením problematiky v dalších dílech. Kniha Chcete se dostat na lékařskou fakultu? (1. díl) 3. vydání, Autor Řezanka Pavel a kolektiv, Anotace: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? (1. díl) 3. vydání Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají přijímací zkoušky z chemie. Obsahuje teoretické shrnutí pr ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.