Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu (+ CD)

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu (+ CD)

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: 1. vydání Zákon o správě daní a poplatků je od 1. 1. 2011 nahrazen zcela novým daňovým řádem, zákonem č. 280/2009 Sb., který je novou normou se změněnými zásadami pro daňové řízení a některými dosud nedefinovanými pojmy. Důkladná znalost zákona může daňovým subjektům v daňovém řízení výrazně pomoci; ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu (+ CD)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 389 Kč

Publikace: Vzory korespondence podle daňového řádu + CD - 1. vydání - Pavel Prudký;Milan Lošťák. Zákon o správě daní a poplatků byl od 1. 1. 2011 nahrazen zcela novým daňovým řádem, zákonem č. 280/2009 Sb., který je novou normou se změněnými zásadami pro daňové řízení a některými dosud nedefinovanými pojmy. Publikace: Vzory korespondence podle daňového řádu + CD - 1. vydání - Pavel Prudký;Milan Lošťák. ... a dál?

Produkt Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu (+ CD)

Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu (+ CD) - parametry

Název produktu: Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu (+ CD)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 389 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: 1. vydání Zákon o správě daní a poplatků je od 1. 1. 2011 nahrazen zcela novým daňovým řádem, zákonem č. 280/2009 Sb., který je novou normou se změněnými zásadami pro daňové řízení a některými dosud nedefinovanými pojmy. Důkladná znalost zákona může daňovým subjektům v daňovém řízení výrazně pomoci; publikace Vzory korespondence podle daňového řádu + CD je praktickým průvodcem při korespondenci daňového subjektu (fyzické osoby i obchodní společnosti) se správcem daně v jakékoliv situaci, která v jejich vzájemném vztahu může nastat. Zpracování knihy vychází z požadavků samotných uživatelů Nový obsah publikace Vzory korespondence podle daňového řádu + CD je uveden ve vyzkoušené struktuře vyhovující jejím uživatelům.

Výklad jednotlivých ustanovení zákona se zdůrazněním odlišností od předchozích principů daňového řízení je doplněn několika tematickými okruhy podání podle jejich postavení v daňovém systému s desítkami vzorů podání pro nejrůznější situace, které mohou v daňovém řízení nastat s odkazem na příslušná ustanovení zákona a další informace využitelné jakýmkoliv daňovým subjektem. Součástí publikace je CD se vzory korespondence, které lze využít při zpracování jakéhokoliv konkrétního podání. kniha, Vzory korespondence podle daňového řádu, Milan Lošťák, Pavel Prudký, ANAG Pavel Prudký; Milan LošťákANAG 2011Kniha, čeština, 336 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.