Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Král, Václav Bůžek, Kolektiv: Člověk českého raného novověku (16.-17. století)

Knihy naučná literatura

Pavel Král, Václav Bůžek, Kolektiv: Člověk českého raného novověku (16.-17. století)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Člověk českého raného novověku (16.-17. století) - Václav Bůžek;kolektiv;Pavel Král. Kolektiv téměř dvou desítek autorů se na příkladu lidských typů a osudů ze 16. a 17. století pokusil překročit častá mlčení středověkých pramenů a prostřednictvím detailních, opět esejisticky pojatých sond vykreslit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Král, Václav Bůžek, Kolektiv: Člověk českého raného novověku (16.-17. století) koupíte i tady

Specifikace Pavel Král, Václav Bůžek, Kolektiv: Člověk českého raného novověku (16.-17. století)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 280 Kč

Kolektiv téměř dvou desítek autorů se na příkladu lidských typů a osudů ze 16. a 17. století pokusil překročit častá mlčení středověkých pramenů a prostřednictvím detailních, opět esejisticky pojatých sond vykreslit každodenní život raného novověku. Jednotliví autoři přitom sledují základní sociologické aspekty, jež odrážejí nejnovější historiografické představy a diskuse o předmoderním světě. ... a dál?

Produkt Pavel Král, Václav Bůžek, Kolektiv: Člověk českého raného novověku (16.-17. století)

Pavel Král, Václav Bůžek, Kolektiv: Člověk českého raného novověku (16.-17. století) - parametry

Název produktu: Pavel Král, Václav Bůžek, Kolektiv: Člověk českého raného novověku (16.-17. století)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 280 Kč
Maximální cena: 398 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Člověk českého raného novověku (16.-17. století) - Václav Bůžek;kolektiv;Pavel Král. Kolektiv téměř dvou desítek autorů se na příkladu lidských typů a osudů ze 16. a 17. století pokusil překročit častá mlčení středověkých pramenů a prostřednictvím detailních, opět esejisticky pojatých sond vykreslit každodenní život raného novověku. Jednotliví autoři přitom sledují základní sociologické aspekty, jež odrážejí nejnovější historiografické představy a diskuse o předmoderním světě. Publikace: Člověk českého raného novověku (16.-17. století) - Václav Bůžek;kolektiv;Pavel Král. Pavel Král; Václav BůžekARGO 2007Kniha, čeština, 488 stran Autor knihy Pavel Král, Václav Bůžek, Vydavatelstvo ARGO


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.