Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Kohout: Potraviny - součást zdravého životního stylu

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Kohout: Potraviny - součást zdravého životního stylu

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Potraviny-součást zdravého životního stylu - P.Kohout. Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék“ je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu. Kniha pojednává nejen o samotných potravinách a nápojích (najdeme zde kapitolu o kávě, víně, pivu atd.), ale ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Kohout: Potraviny - součást zdravého životního stylu koupíte i tady

Specifikace Pavel Kohout: Potraviny - součást zdravého životního stylu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 106 Kč

Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék“ je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu. Kniha pojednává nejen o samotných potravinách a nápojích ... a dál?

Produkt Pavel Kohout: Potraviny - součást zdravého životního stylu

Pavel Kohout: Potraviny - součást zdravého životního stylu - parametry

Název produktu: Pavel Kohout: Potraviny - součást zdravého životního stylu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Potraviny-součást zdravého životního stylu - P.Kohout. Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék“ je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu. Kniha pojednává nejen o samotných potravinách a nápojích (najdeme zde kapitolu o kávě, víně, pivu atd.), ale i o jednotlivých složkách výživy člověka, které mají vliv na jeho zdraví. Popisuje působení těchto látek a prozradí Vám, jak je využít ve svůj prospěch. Namátkou můžeme zmínit léčebné působení vlákniny, probiotických bakterií nebo potravinových doplňků či funkčních potravin. Předností knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu je skutečnost, že autory jsou uznávaní čeští lékaři a vědci z medicínských a potravinářských oborů, nikoli šarlatáni či samozvaní specialisté na výživu. Editorem knihy je Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD - gastroenterolog a nutricionista; vedoucí pracovník Centra výživy a metabolické JIP 2. interní kliniky Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze. Publikace: Potraviny-součást zdravého životního stylu - P.Kohout. Smyslem publikace není podat vyčerpávající souhrn léčebných účinků veškerých potravin, ale zamyslet se nad některými z nich, nad mýty, které je obklopují, a podat souhrn znalostí o těchto potravinách na počátku 3. tisíciletí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.