Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Knebl, Petr Tröster: Zákon o kolektivním vyjednávání - Komentář

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Knebl, Petr Tröster: Zákon o kolektivním vyjednávání - Komentář

Hodnocení: 1x
  • 4

Ambicí komentáře k zákonu o kolektivním vyjednávání je nejen podání vysvětlujícího textu, ale, a to především, předložení praktické pomůcky všem, kteří se problematikou kolektivního vyjednávání, uzavírání kolektivních smluv, sporů a jejich řešením zaobírají.   V publikaci naleznete výklad zákona, do kterého se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zákon o kolektivním vyj..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Knebl, Petr Tröster: Zákon o kolektivním vyjednávání - Komentář koupíte i tady

Specifikace Pavel Knebl, Petr Tröster: Zákon o kolektivním vyjednávání - Komentář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 243 Kč

Zákon o kolektivním vyjednávání - Petr Tröster,Pavel Knebl Ambicí komentáře k zákonu o kolektivním vyjednávání je nejen podání vysvětlujícího textu, ale, a to především, předložení praktické pomůcky všem, kteří se problematikou kolektivního vyjednávání, uzavírání kolektivních smluv, sporů a jejich řešením zaobírají. V publikaci naleznete výklad zákona, do kterého se promítají dlouholeté zkušenosti spoluautora z podnikatelské sféry a tedy z vyjednávání podnikových kolektivních smluv stejně jako kolektivních smluv » ... a dál?

Produkt Pavel Knebl, Petr Tröster: Zákon o kolektivním vyjednávání - Komentář

Pavel Knebl, Petr Tröster: Zákon o kolektivním vyjednávání - Komentář - parametry

Název produktu: Pavel Knebl, Petr Tröster: Zákon o kolektivním vyjednávání - Komentář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 243 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ambicí komentáře k zákonu o kolektivním vyjednávání je nejen podání vysvětlujícího textu, ale, a to především, předložení praktické pomůcky všem, kteří se problematikou kolektivního vyjednávání, uzavírání kolektivních smluv, sporů a jejich řešením zaobírají.   V publikaci naleznete výklad zákona, do kterého se promítají dlouholeté zkušenosti spoluautora z podnikatelské sféry a tedy z vyjednávání podnikových kolektivních smluv stejně jako kolektivních smluv vyššího stupně, a to jak z pohledu zaměstnavatele tak i zástupce zaměstnanců. Díky jeho současnému působení na Ministerstvu práce a sociálních věcí se všem odborovým funkcionářům usnadní postup při vyjednávání kolektivních smluv a v případě sporů především zrychlí celý proces při určování zprostředkovatelů a rozhodců tak, aby cíle, tj. uzavření kolektivní smlouvy, bylo dosaženo.   Věříme, že publikace bude dobrým pomocníkem i druhé smluvní straně, tj. zaměstnavatelům, kteří často, při černobílém pohledu vnímají kolektivní vyjednávání jako obrovskou přítěž, reminiscenci na dobu před rokem 1989 a nadměrné administrativní zatížení. Elementární povědomí o vyjednávání by mohlo pozměnit názor smluvních stran, které by se měly vnímat nikoli jako soupeři, ale jako partneři. Pokud k tomu přispěje tato publikace, budeme velmi rádi. Přejeme všem čtenářům jen smírná řešení a dobré partnerské vztahy na pracovištích.   O autorech: prof. JUDr. Petr Tröster, CSc. § 1, § 20–33, komentář k přílohám č. 3 a 13 Mgr. Pavel Knebl § 1, § 6, § 7–19, přílohy   Prof. JUDr. Petr Tröster, CSc. (nar. 9.3.1939) je profesorem pracovního práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci byl zaměstnán několik let v podnikové praxi a v letech 1968–1974 jako odborný asistent na Právnické fakultě UK. Poté do konce roku 1989 působil jako právník na Federálním ministerstvu paliv a energetiky a v letech 1990–1993 ve funkcích náměstka ministrů zdravotnictví a sociálních věcí, později zdravotnictví a 1997–1998 spravedlnosti. V letech 1994–2006 zastával funkci proděkana Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Vedle své pedagogické a vědecké činnosti na Katedře pracovního práva a práva sociálního zabezpečení je členem vědecké rady a oborové rady Právnické fakulty UK, členem redakčních rad AUC – Iuridica a Správní právo. Účastní se evropských a světových kongresů, konferencí a sympozií, pro něž zpracovává národní zprávy, a přednáší na zahraničních univerzitách SRN, Maďarsku, Rakousku a Švýcarsku. V letech 2001–2005 byl předsedou Expertní skupiny MPSV pro přípravu nového zákoníku práce. Je členem Grémia Jednoty českých právníků, členem správního výboru Mezinárodní společnosti a místopředsedou národní Společnosti pro pracovní právo a právo sociálního zabezpečení. Ve vědecké práci se specializuje na obor práva sociálního zabezpečení. Pravidelně uveřejňuje články v tuzemských i zahraničních odborných časopisech a dalších publikacích (např. Cahiers genevois et romands de sécurité sociale, Arbeit und Sozialpolitik). Je autorem či


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.