Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Kladiwa, Andrea Pokludová: Hans Kudlich - Cesta života a mýtu

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Kladiwa, Andrea Pokludová: Hans Kudlich - Cesta života a mýtu

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha obsahuje: 1) Životní osudy, postoje a názory Hanse Kudlicha, a to jak na základě dosud vyšlé převážně německojazyčné litera-tury, tak archivních pramenů, tištěných prame-nů a dobových novin; 2) Reflexi Hanse Kudlicha jeho současníky i pozdějšími gene-racemi a v rámci toho i analýzu procesu, v němž se Kudlich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Kladiwa, Andrea Pokludová: Hans Kudlich - Cesta života a mýtu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 285 Kč

Kniha obsahuje: 1) Životní osudy, postoje a názory Hanse Kudlicha, a to jak na základě dosud vyšlé převážně německojazyčné litera-tury, tak archivních pramenů, tištěných prame-nů a dobových novin; 2) Reflexi Hanse Kudlicha jeho současníky i pozdějšími gene-racemi a v rámci toho i analýzu procesu, v němž se Kudlich stal součástí sudetoněmec-kého "národního" historického příběhu. Rakouskými i českými Němci byl vnímán jako Bauernbefreier, o čemž svědčí i pomníková kultura. Databáze 54 pomníků Hanse Kudlicha » ... a dál?

Produkt Pavel Kladiwa, Andrea Pokludová: Hans Kudlich - Cesta života a mýtu

Pavel Kladiwa, Andrea Pokludová: Hans Kudlich - Cesta života a mýtu - parametry

Název produktu: Pavel Kladiwa, Andrea Pokludová: Hans Kudlich - Cesta života a mýtu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 285 Kč
Maximální cena: 285 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha obsahuje: 1) Životní osudy, postoje a názory Hanse Kudlicha, a to jak na základě dosud vyšlé převážně německojazyčné litera-tury, tak archivních pramenů, tištěných prame-nů a dobových novin; 2) Reflexi Hanse Kudlicha jeho současníky i pozdějšími gene-racemi a v rámci toho i analýzu procesu, v němž se Kudlich stal součástí sudetoněmec-kého "národního" historického příběhu. Rakouskými i českými Němci byl vnímán jako Bauernbefreier, o čemž svědčí i pomníková kultura. Databáze 54 pomníků Hanse Kudlicha v českých zemích je součástí knihy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.