Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Kladiwa, Aleš Zářický: Město a městská společnost v procesu modernizace 1740 - 1918

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Kladiwa, Aleš Zářický: Město a městská společnost v procesu modernizace 1740 - 1918

Hodnocení: 1x
  • 4

 Publikace vznikla na základě dvoudenního vědeckého semináře „Město a městská společnost v procesu modernizace 1740–1918“, který uspořádaly katedra historie Filozofické fakulty Ostravské univerzity v Ostravě a Centrum pro hospodářské a sociální dějiny Ostravské univerzity v Ostravě ve spolupráci s Historickým ústavem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82353
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Kladiwa, Aleš Zářický: Město a městská společnost v procesu modernizace 1740 - 1918

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 345 Kč

Publikace vznikla na základě dvoudenního vědeckého semináře „Město a městská společnost v procesu modernizace 1740–1918“, který uspořádaly katedra historie Filozofické fakulty Ostravské univerzity v Ostravě a Centrum pro hospodářské a sociální dějiny Ostravské univerzity v Ostravě ve spolupráci s Historickým ústavem Akademie věd České republiky v Praze ve dnech 6. a 7. listopadu 2008 v prostorách auly Ostravské univerzity. Vědecký seminář se programově spíše než dějinami jednotlivých měst chtěl zabývat „dějinami » ... a dál?

Produkt Pavel Kladiwa, Aleš Zářický: Město a městská společnost v procesu modernizace 1740 - 1918

Pavel Kladiwa, Aleš Zářický: Město a městská společnost v procesu modernizace 1740 - 1918 - parametry

Název produktu: Pavel Kladiwa, Aleš Zářický: Město a městská společnost v procesu modernizace 1740 - 1918
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 345 Kč
Maximální cena: 345 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

 Publikace vznikla na základě dvoudenního vědeckého semináře „Město a městská společnost v procesu modernizace 1740–1918“, který uspořádaly katedra historie Filozofické fakulty Ostravské univerzity v Ostravě a Centrum pro hospodářské a sociální dějiny Ostravské univerzity v Ostravě ve spolupráci s Historickým ústavem Akademie věd České republiky v Praze ve dnech 6. a 7. listopadu 2008 v prostorách auly Ostravské univerzity. Vědecký seminář se programově spíše než dějinami jednotlivých měst chtěl zabývat „dějinami ve městech“, tj. celospolečenskými procesy a obecnými vývojovými trendy dokumentovanými na konkrétních příkladech. Vše pod zorným úhlem tzv. strukturálních dějin. Příspěvky se týkají tří okruhů: I. Prameny a metodika; II. Společensko-ekonomické procesy; III. Konkrétní problémy městské samosprávy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.