Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Pavel Juřík: Jihočeské dominium

Knihy osobnosti a fakta

Pavel Juřík: Jihočeské dominium

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Jihočeské dominium - Pavel Juřík. Jižní Čechy patří k nejkrásnějším regionům České republiky. Bohatě ilustrovaná celobarevná kniha prezentuje historii rodu Vítkovců (páni z Krumlova a Rožmberkové), Eggenbergů, hlubocké a orlické linie Schwarzenbergů, rodu Buquoyů a Švamberků, které se nejvíce zasloužily o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9697

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Juřík: Jihočeské dominium koupíte i tady

Specifikace Pavel Juřík: Jihočeské dominium

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 792 Kč

Jižní Čechy patří k nejkrásnějším regionům České republiky. Bohatě ilustrovaná celobarevná kniha prezentuje historii rodu Vítkovců (páni z Krumlova a Rožmberkové), Eggenbergů, hlubocké a orlické linie Schwarzenbergů, rodu Buquoyů a Švamberků, které se nejvíce zasloužily o zdejší bohatost památek. Text doplňuje popis historie a prohlídkových tras zámků a hradů Český Krumlov, Hluboká, Nové Hrady, Orlík, Rožmberk a Třeboň. Popsány jsou i další čtyři desítky hradů, zámků a paláců, které výše uvedené rody vlastnily » ... a dál?

Produkt Pavel Juřík: Jihočeské dominium

Pavel Juřík: Jihočeské dominium - parametry

Název produktu: Pavel Juřík: Jihočeské dominium
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 792 Kč
Maximální cena: 941 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Jihočeské dominium - Pavel Juřík. Jižní Čechy patří k nejkrásnějším regionům České republiky. Bohatě ilustrovaná celobarevná kniha prezentuje historii rodu Vítkovců (páni z Krumlova a Rožmberkové), Eggenbergů, hlubocké a orlické linie Schwarzenbergů, rodu Buquoyů a Švamberků, které se nejvíce zasloužily o zdejší bohatost památek. Text doplňuje popis historie a prohlídkových tras zámků a hradů Český Krumlov, Hluboká, Nové Hrady, Orlík, Rožmberk a Třeboň. Popsány jsou i další čtyři desítky hradů, zámků a paláců, které výše uvedené rody vlastnily nebo vlastní v ČR, Rakousku a Německu, ale i nejrůznější přírodní a technické zajímavosti kraje či biografie významných osobností. Text doplňují rodokmeny šlechtických rodů a jmenný rejstřík. Publikace: Jihočeské dominium - Pavel Juřík. Rožmberkové, Eggenbergové, Schwarzenbergové a Buquoyové - Edice: Naše dědictví - LIBRI - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu ma Pavel JuříkRožmberkové, Eggenbergové, Schwarzenbergové a BuquoyovéLIBRI 2008, edice Naše dědictvíKniha, čeština, 444 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.