Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Jansa, Jaroslav Lindner: Chronická tromboembolická plicní hypertenze

Knihy

Pavel Jansa, Jaroslav Lindner: Chronická tromboembolická plicní hypertenze

Hodnocení: 1x
  • 4

Chronická tromboembolická plicní hypertenze - Endarterektomie plicních tepen - Jaroslav Lindner, Pavel Jansa . Chronická tromboembolická plicní hypertenze (CTEPH) je relativně vzácné onemocnění, které vzniká zpravidla u nemocných po opakovaných plicních embolizacích, u nichž nedojde z různých příčin ke kompletní lýze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chronická tromboembolic..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Jansa, Jaroslav Lindner: Chronická tromboembolická plicní hypertenze koupíte i tady

Specifikace Pavel Jansa, Jaroslav Lindner: Chronická tromboembolická plicní hypertenze

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 298 Kč

Chronická tromboembolická plicní hypertenze (CTEPH) je relativně vzácné onemocnění, které vzniká zpravidla u nemocných po opakovaných plicních embolizacích, u nichž nedojde z různých příčin ke komplet ... a dál?

Produkt Pavel Jansa, Jaroslav Lindner: Chronická tromboembolická plicní hypertenze

Pavel Jansa, Jaroslav Lindner: Chronická tromboembolická plicní hypertenze - parametry

Název produktu: Pavel Jansa, Jaroslav Lindner: Chronická tromboembolická plicní hypertenze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 298 Kč
Maximální cena: 738 Kč
Ušetríte až: 440 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Chronická tromboembolická plicní hypertenze - Endarterektomie plicních tepen - Jaroslav Lindner, Pavel Jansa . Chronická tromboembolická plicní hypertenze (CTEPH) je relativně vzácné onemocnění, které vzniká zpravidla u nemocných po opakovaných plicních embolizacích, u nichž nedojde z různých příčin ke kompletní lýze tromboembolu a následně vzniká periferní vaskulopatie, podobně jako u jiných forem chronické plicních hypertenze. Bez léčby je CTEPH onemocněním s velmi špatnou prognózou. Klíčovým prognostickým ukazatelem je závažnost plicní hypertenze. Chirurgická léčba, endarterektomie plicnice (PEA), představuje pro velkou část nemocných kurativní metodu léčby, která je od roku 2004 dostupná také v České republice. Kniha shrnuje současné poznatky o CTEPH a o možnostech její léčby se zvláštním zaměřením na léčbu chirurgickou. V úvodních kapitolách je diskutována problematika epidemiologie, prognózy, patofyziologie a diagnostiky CTEPH. Dále je zevrubně probrána PEA, včetně indikace, techniky operace, komplikací, zvláštností perioperační a pooperační péče. Pozornost je rovněž věnována dalším terapeutickým možnostem u CTEPH, zejména farmakoterapii. Zvláštní kapitola je věnována programu PEA v České republice. Autoři publikace stáli u zrodu komplexní péče o nemocné s CTEPH v Kardiocentru Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Ve spolupráci s Centrem pro plicní hypertenzi této nemocnice byla zde v září 2004 provedena první úspěšná PEA a v následujících třech letech bylo operováno více než 50 nemocných z České republiky a Slovenska s výsledky srovnatelnými s renomovanými zahraničními pracovišti. Chronická tromboembolická plicní hypertenze - Endarterektomie plicních tepen - Jaroslav Lindner, Pavel Jansa od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace vychází ve druhém rozšířeném vydání a zabývá se nejčastějším infekčním onemocněním, které každoročně postihne 10 % světové populace a v době pandemie 40 až 50 %. Na rozdíl od běžných virových infekcí horních cest dýchacích, které probíhají vesměs mírně, je chřipka závažné onemocnění, které je každoročně příčinou úmrtí tisíců lidí na celém světě. Lékaři by se proto měli snažit o efektivní prevenci a v současnosti i o eventuální kauzální terapii chřipky na základě důkladných znalostí o této infekci, jejích původcích i procesu šíření viru v populaci, k čemuž by jim měla pomoci i tato kniha. (endarterektomie plicních tepen)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.