Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Hirax Baričák: Slabikář štěstí

Knihy naučná literatura

Pavel Hirax Baričák: Slabikář štěstí

Hodnocení: 1x
  • 4

Bestseller pozitívního myšlení! Slovenské mutace se prodalo 27000 kopií! Principy sebepřijetí, odpuštění, zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vztahů a rozchodů, rozpuštění bolesti, vyřešení "problému", zanechání boje, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Slabikář štěstí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Hirax Baričák: Slabikář štěstí koupíte i tady

Specifikace Pavel Hirax Baričák: Slabikář štěstí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 160 Kč

Principy sebepřijetí, odpuštění, zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vztahů a rozchodů, rozpuštění bolesti, vyřešen ... a dál?

Produkt Pavel Hirax Baričák: Slabikář štěstí

Pavel Hirax Baričák: Slabikář štěstí - parametry

Název produktu: Pavel Hirax Baričák: Slabikář štěstí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bestseller pozitívního myšlení! Slovenské mutace se prodalo 27000 kopií! Principy sebepřijetí, odpuštění, zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vztahů a rozchodů, rozpuštění bolesti, vyřešení "problému", zanechání boje, naslouchání srdci, vnímání symbolů života, osvobození se od žalu jiných, důležitosti nepřetvařování se, škodlivosti slibů, přijetí cizí i vlastní smrti, energie z tvoření, rebelie, meditace, důležitosti děkování, chválení, nezesměšňování, neposuzování a v neposlední řadě úcty k milované Zemi. Kniha jednoduchou formou, vhodnou pro prvňáčky, vysvětluje principy sebepřijetí, odpuštění, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vyřešení "problému", zanechání boje, naslouchání srdci, vnímání symbolů života, osvobození se od žalu jiných. Přijde i na zákony zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, důležitosti nepřetvařování se, škodlivosti slibování, přijetí cizí i vlastní smrti, energie z tvoření, rebelie, meditace, ale i na důležitost děkování, chválení, nezesměšňování, neposuzování a v neposlední řadě na úctu k milované Zemi. Autor vás nenucenou a pozitivní cestou navede na znovuobjevení vlastního dítěte v sobě, opět se z vás pokusí stvořit přirozené blázny a pošeptá vám návod, jak se stát bytostí, která vezme vlastní život do svých rukou, převezme zodpovědnost za své činy a opustí současný Matrix. Baričák totiž nevěří na změnu přes politiky a jiné postavičky. Jeho rovnice je jiná a jednoduchá: změňte sebe a změníte svět. Dejte dětem lásku a ty změní zítřek. Pavel "Hirax" Baričák (1971 - 2071) Vnímáme jen to, co jsme připravení vnímat, a já nejsem nic jiného než obyčejné médium, přes které teče to, co je v každém z nás. Nebýt totiž přírody, lásky, psaní a jiného tvoření, měl bych v duši chlév. Ve skutečnosti nejsem ani spisovatel, hudebník, cestovatel, fotograf, filozof, obchodník, poeta, bloger či textař. Jsem obyčejná, a tedy zázračná duše. Tak, jako vy. Dělám přešlapy, padám, směju se, spěchám a následně se zastavuji, abych si nádherný život, ten překrásný dar, který se mnohokrát jeví jako nejtvrdší kámen utrpení, opět pohladil, umyl slzami a ocenil. Sním, prosím, přijímám a děkuji. Tady a teď. Není hezčí cesty... Ukážka: Když je rozchod těžký Už se to možná stalo i vám. Případně to znáte ze svého okolí: muž a žena, kteří spolu strávili nějaký ten rok, se neumějí rozejít - v jejich vztahu vybuchla bomba s nápisem "problém", ale navzdory zradě, zklamání, nudě, rozdílnosti povah, narůstajícímu neporozumění či nedůvěře jim nějaká tajemná síla opětovně sráží čela. Děje se to zas a znovu, je to emocionální peklo v postupnosti: rozchod, chvilkový nádech, tesknění, absence druhého, návrat, nové sliby (ale ve skutečnosti staré a prázdné), opětovné karamboly, neshody, ty stejné třecí plochy (lidé na sebe křičí, ale neslyší se), nový rozchod a tak stále dokola jako na housenkové dráze. Pokud se rozejitý pár vrátí do starýc


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.