Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Haslacher: Marně se svlékáš

Knihy

Pavel Haslacher: Marně se svlékáš

Hodnocení: 0x
  • 4

Marně se svlékáš - Pavel Haslacher Marně se svlékáš je sbírkou básní Pavla Haslachera, autora s rakouskými kořeny, píšící převážně (a někdy bytostně) v duchu a stylu srozumitelného literárního naivizmu. Sex, erotizmus, víra, Bůh, filozofie, politika, lidská psychika, mezilidské vztahy,smrt, sem tam déšť a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76193

Jaké má kniha
Marně se svlékáš
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Haslacher: Marně se svlékáš

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 143 Kč

Marně se svlékáš je sbírkou básní Pavla Haslachera, autora s rakouskými kořeny, píšící převážně (a někdy bytostně) v duchu a stylu srozumitelného literárního naivizmu. Sex, erotizmus, víra, Bůh, filoz ... a dál?

Produkt Pavel Haslacher: Marně se svlékáš

Pavel Haslacher: Marně se svlékáš - parametry

Název produktu: Pavel Haslacher: Marně se svlékáš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 167 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Marně se svlékáš - Pavel Haslacher Marně se svlékáš je sbírkou básní Pavla Haslachera, autora s rakouskými kořeny, píšící převážně (a někdy bytostně) v duchu a stylu srozumitelného literárního naivizmu. Sex, erotizmus, víra, Bůh, filozofie, politika, lidská psychika, mezilidské vztahy,smrt, sem tam déšť a trochusněhu, moře, jezera, řeky, ptáci a vítr, nějaká ta kytka, louka, cesta, les… něco o něco víc, něco o něco míň… A to je asi tak všechno. Je to málo? A je to k něčemu?! z kategorie Knihy | Beletrie | Poezie | Česká a slovenská poezie od Druhé město naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.