Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Paulo Coelho: Nevěra

Próza - beletrie

Paulo Coelho: Nevěra

Hodnocení: 82x
  • 3.29268

nejnovější román Paula Coelha, jednoho z nejúspěšnějších spisovatelů současnosti. Snad ještě nikdy autor ve svém díle nemířil tak hluboko do duše ženy.. Lindě je 31 let a podle mínění všech vede dokonalý život: bydlí ve Švýcarsku, v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, má skvělé manželství, milujícího manžela, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nevěra
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paulo Coelho: Nevěra koupíte i tady

Specifikace Paulo Coelho: Nevěra

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 163 Kč

Lindě je 31 let a podle mínění všech vede dokonalý život: bydlí ve Švýcarsku, v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, má skvělé manželství, milujícího manžela, roztomilé a způsobné děti a zaměstnání no ... a dál?

Produkt Paulo Coelho: Nevěra

Paulo Coelho: Nevěra - parametry

Název produktu: Paulo Coelho: Nevěra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 236 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.29 bodů z 5
Počet hodnocení: 82 x
Hodnocení:
  • 3.29268
Podrobný popis:

nejnovější román Paula Coelha, jednoho z nejúspěšnějších spisovatelů současnosti. Snad ještě nikdy autor ve svém díle nemířil tak hluboko do duše ženy.. Lindě je 31 let a podle mínění všech vede dokonalý život: bydlí ve Švýcarsku, v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, má skvělé manželství, milujícího manžela, roztomilé a způsobné děti a zaměstnání novinářky, na které si nemůže stěžovat. Rutina a předvídatelnost každodenního života v ní však začínají budit pochybnosti. Už nedokáže snášet úsilí, které musí vynakládat, aby vypadala šťastně, zatímco ve skutečnosti k životu pociťuje nesmírnou apatii. To všechno se změní, když se setká s mužem, s nímž si v době dospívání byla citově blízká. Jacob je teď úspěšný politik a během interview, které s ním Linda pořizuje, v ní posléze vzbudí něco, co už dávno nepocítila: vášeň. Linda teď udělá všechno pro to, aby si tuto nedosažitelnou lásku vybojovala.   Bude muset klesnout až na samé dno lidských citů, aby nakonec došla vykoupení. Nevěra vypráví příběh Lindy, ženy, která jako by vystoupila z pohádky: je jí jedenatřicet, je hezká, úspěšná, provdaná za laskavého muže, který je do ní zamilován. Je matkou dvou dětí, jež jí dělají jenom radost, o dovolené rok co rok s rodinou cestuje a obléká se do nejlepších šatů, jaké se dají za peníze koupit. Její život připadá dokonalý nejen těm druhým. Sama ví, že prožívá sen mnoha lidí, a občas si připadá provinile a klade si otázku, jestli si to všechno zasluhuje. Ve skutečnosti však byla v rutině onoho ideálního světa vždy šťastná. Alespoň do chvíle, nežli ji něco přimělo, aby se nad tím vším zamyslela. Snad za to může spisovatel, s nímž pořizuje rozhovor pro další z rutinních článků, jaké píše pro noviny, v nichž pracuje. Spisovatel provokativním výrokem mimoděk zapůsobí na tu její stránku, kterou sama neznala. „Vůbec nestojím o štěstí. Raději žiji vášnivě, což je nebezpečné, protože nikdy nevíme, co nás čeká,“ řekne totiž. Jeho názor působil pošetile. Vždyť co je špatného na jistotě? Ale právě tehdy si Linda začíná klást otázky v souvislosti se špatnými stránkami rutiny, pohodlným přístupem k životu, strachem z rizika. Zastavil se v den, kdy se vdala, čas? Už nic v ní nemůže vzbudit nadšení, dokonce ani to ne, že se může znovu setkat s dávným ctitelem ze střední školy. Jacob je teď nadějným politikem. A je jasné, že je šťastný, že ji opět vidí, ale interview nevybočuje z obvyklého formálního rámce, je nudné a nepřináší žádná převratná odhalení. Až do chvíle, kdy ji překvapí polibkem. „Pomýšlím na to, že ho odstrčím a řeknu mu, že už nejsme děti, ale líbí se mi to. Provádím něco špatného. Dokázala jsem porušit pravidla, a svět se mi nezřítil na hlavu. Už dávno jsem nebyla takhle šťastná.“ To postačí, aby Linda dostala chuť provést něco, o čem snila už od dětství. Na místě začíná uskutečňovat své nejsmělejší fantazie. Znovu pocítí vášnivou lásku k životu. Podnikne teď cokoliv, aby získala tuto nemyslitelnou lásku, a bude muset sestoupit až na samé dno lidských citů, aby


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.