MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

Próza - beletrie

Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

Hodnocení: 6x
  • 3.5
EAN: 9788024928609

Bojíte se rádi? Z knihy „Dívka ve vlaku“ od Pauly Hawkins vám bude běhat mráz po zádech. Thriller, který trhá prodejní žebříčky po celém světě, začíná nenápadně. Mladá dívka Rachel cestuje každé ráno do Londýna; u návěstidla pravidelně potkává mladý pár, do jehož soukromí začne víc a víc nahlížet. Jednoho dne se však něco změní... „Dívka ve vlaku“ vám změní život. Rozhodně však její čtení nedoporučujeme při cestách železniční dopravou... více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.96552
skladem

Jaké má kniha
Dívka ve vlaku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

Nejlevnější nabídky

Čerstvá hodnocení Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

  • 4

Nula89, 27. listopadu 2015

Velmi dobré čtení: psychologická studie postav, které jsou všechny nějakým způsobem "ujeté". Napínavé a dobře vystavěné pro rychlé čtení. Mám ráda knihy, kde se příběh ukazuje z pohledu několika postav, záleží na osobnosti vyprávějícího, jak si děj vysvětluje. Velmi dobře napsané!


Specifikace Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 269 Kč

Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku a trhá rekordy v rychlosti prodeje, vychází česky v audiu o 14 dní dříve než tištěná kniha! ... a dál?

Produkt Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

Paula Hawkins: Dívka ve vlaku - parametry

Název produktu: Paula Hawkins: Dívka ve vlaku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Mrazivý thriller Dívka ve vlaku je prvotinou britské autorky a novinářky Pauly Hawkins. Po svém vydání se román stal senzací nejen v Británii a je přirovnáván k dílům Alfreda Hitchcocka. Stejně jako u tohoto mistra hororu a temného psycha vám při četbě běhá mráz po zádech. Ale ne hned od začátku.

Příběh začíná nevinně vyprávěním ústřední hrdinky. Rachel je rozvedená, nezaměstnaná a svoje problémy utápí v alkoholu. Každý den ráno jezdí vlakem do Londýna, aby si nikdo v jejím okolí nevšiml, že ji ze zaměstnání vyhodili. Během cesty pozoruje krajinu, ubíhající za okny vlaku. Především si všímá domků u trati v místech, kde dříve bydlela se svým manželem. V jedmon z nich bydlí mladý manželský pár, který Rachel zaujal. Představuje si jejich život, pojmenuje je a časem má pocit,že se stali dobrými přáteli. Až jednoho dne, když vlak pomalu kodrcá po trati, letmo zahledne něco, co ji šokuje. Není si jistá, jestli to není výplod jejího mozku, otupeného alkoholem, nebo skutečnost. A protože to narušilo její představu milující se rodiny, kterou si vysnila, rozhodne se vypátrat, jak to je doopravdy. Přitom odhalí zarážející skutečnosti nejen o svém objektu pozorování, ale i o sobě a své minulosti.

S hrůzou a strachem čeká, co bude dál...

Dívka ve vlaku - Paula Hawkins. Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou. Potřebujete vědět víc? Rachel dojíždí ranním vlakem do Londýna. Den co den si prohlíží útulné předměstské domky, a když vlak na chvíli zastaví u návěstidla, naskýtá se jí pravidelně letmý pohled do soukromí mladého páru. Postupem času Rachel začíná mít pocit, že ty dva lidi zná. Představuje si, že je zná. Dá jim dokonce jména: Jason a Jess. Jednoho dne však zahlédne něco, co ji šokuje. Stačí pouhá minuta, než se dá vlak zase do pohybu, a náhle je všechno jinak… Krátce nato se Rachel dozví, že se „její“ Jess pohřešuje, a proto se rozhodne obrátit na policii. Není si jistá, zda tím nenadělá více škody než užitku, zatímco se stále více zaplétá do příběhu, který není její, ale jenž nakonec obrátí naruby život úplně všem… Dívka ve vlaku - Paula Hawkins od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

Přidáno: 22. června 2016

Nula89, 27. listopadu 2015Velmi dobré čtení: psychologická studie postav, které jsou všechny nějakým způsobem "ujeté". Napínavé a dobře vystavěné pro rychlé čtení. Mám ráda knihy, kde se příběh ukazuje z pohledu několika postav, záleží na osobnosti vyprávějícího, jak si děj vysvětluje. Velmi dobře napsané!

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Saloos Erotika - sprchový olej 125 ml

Saloos Erotika - sprchový olej 125 ml

Sprchový olej - Celulinie jemně a účinně odstraňuje nečistoty, pokožku zpevňuje a vytváří na ní chrannou vrstvu, zabraňuje vysušování pokožky. Popis Při sprchování se odstraňuje směs nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a »

od 101 Kč

v 14 obchodech

Harry Potter a prokleté dítě

Harry Potter a prokleté dítě

Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou »

od 389 Kč

ve 4 obchodech

Christie Golden: Assassin's Creed

Christie Golden: Assassin's Creed

Publikace: Assassin's Creed - filmová novelizace - Christie Golden. Díky revoluční technologii, která odemkne jeho genetické vzpomínky, prožije Callum Lynch dobrodružství svého předka, Aguilara, v 15. století ve Španělsku. Callum odhalí, že patří k »

od 139 Kč

ve 4 obchodech

Miroslav Graclík, Václav Nekvapil: Legendární seriál Chalupáři

Miroslav Graclík, Václav Nekvapil: Legendární seriál Chalupáři

Legendární seriál CHALUPÁŘI - příběh natáčení a osudy jeho hrdinů - Miroslav Graclík, Václav Nekvapil. Chalupáři patří mezi nejoblíbenější seriály natočené Českou televizí a při pravidelných reprízách se vždy umisťují velmi vysoko na žebříčcích »

od 263 Kč

ve 2 obchodech

Stieg Larsson: Muži, kteří nenávidí ženy

Stieg Larsson: Muži, kteří nenávidí ženy

Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou »

od 189 Kč

ve 2 obchodech

Jaroslav Kmenta: Gangster KA Afričan - Film vs. realita

Jaroslav Kmenta: Gangster KA Afričan - Film vs. realita

Gangster Ka: Afričan / Film vs. realita - Kmenta Jaroslav Gangster Ka: Afričan / Film vs. realita Kniha o filmech Gangster Ka a Gangster Ka: Afričan. Zákulisí z natáčení filmů inspirovaných knihami o Radovanu Krejčířovi. Kniha obsahuje manuál k pochopení, »

od 146 Kč

ve 2 obchodech

Zdeněk Pohlreich: Kulinárium

Zdeněk Pohlreich: Kulinárium

Vařte doma v klidu. Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich vás polopatě seznámí s "taji" kuchařských metod. Jakmile je totiž zvládnete, už vás nic nezaskočí při přípravě jakéhokoli pokrmu.„O receptech vaření není,“ říká Zdeněk Pohlreich. „Celý vtip je v tom, že »

od 447 Kč

v 1 obchodě

Edice České televize Doteky přírody

Edice České televize Doteky přírody

Doteky přírody - Václav Chaloupek Upolín, lakušník, sklenobýl, čertkus… Nejen na tyto rostliny s pohádkovými názvy narazíte v české a moravské krajině, kterou vás provede její znalec a milovník – Václav Chaloupek. Ukáže vám, kde se dají najít orchideje »

od 330 Kč

v 1 obchodě

Gillian Flynn: Zmizelá

Gillian Flynn: Zmizelá

Anotace: Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání však může vražedně klamat… Amy Elliottová Dunneová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick Dunne, její muž, je po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal, »

od 268 Kč

v 1 obchodě

Anthony McCarten: Nejtemnější hodina

Anthony McCarten: Nejtemnější hodina

Nejtemnější hodina - McCarten Anthony V květnu 1940 Velká Británie vstoupila do války. Nacistické Německo obsazuje jeden stát za druhým. Winston Churchill se v kritické situaci stává ministerským předsedou. Jak může změnit náladu lidu a udržet jeho silnou »

od 268 Kč

v 1 obchodě

Colm Toibin: Brooklyn

Colm Toibin: Brooklyn

Brooklyn - Colm Tóibín Román cenami ověnčeného irského autora vypráví prostý příběh obyčejné mladé ženy, která na popud rodiny odejde za prací do New Yorku. Dobrý úmysl sestry a matky vede k tomu, že dívka nastoupí cestu do neznáma, do světa, který s ní »

od 259 Kč

v 1 obchodě

Jasper Rees: Božská Florence

Jasper Rees: Božská Florence

Božská Florence - Rees Jasper Pozoruhodný životní příběh Florence Foster Jenkins, „proslulé“ americké sopranistky. Tato žena tolik toužila stát se operní pěvkyní, že to nakonec dokázala i přesto, že neměla snad ani kapku hudebního sluchu a zpívala »

od 223 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Zapletal: Život a doba soudce A. K.

Zdeněk Zapletal: Život a doba soudce A. K.

Život a doba soudce A. K. - Zdeněk Zapletal. Pohledný čtyřicátník Adam Klos je občanskoprávní soudce. Vlastně ani nemohl být ničím jiným, do právnické rodiny se narodil – otec je ústavní soudce, matka soukromá advokátka. Adama ale jeho práce příliš »

od 89 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.