Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Paul S. Kemp: Příchod noci

Knihy pro děti a mládež

Paul S. Kemp: Příchod noci

Hodnocení: 1x
  • 4

Můžete být fanoušky akční a dobrodružné fantasy. Můžete být zapálenými hráči RPG hry Forgotten Realms, stejně jako můžete přísahat na temného elfa Drizzta Do’Urden jako na nejlepšího hrdinu, jakého jste kdy mohli poznat. Pokud patříte do jedné z těchto skupin, už dobře víte, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Příchod noci
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paul S. Kemp: Příchod noci koupíte i tady

Specifikace Paul S. Kemp: Příchod noci

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 83 Kč

Můžete být fanoušky akční a dobrodružné fantasy. Můžete být zapálenými hráči RPG hry Forgotten Realms, stejně jako můžete přísahat na temného elfa Drizzta Do’Urden jako na nejlepšího hrdinu, jakého ... a dál?

Produkt Paul S. Kemp: Příchod noci

Paul S. Kemp: Příchod noci - parametry

Název produktu: Paul S. Kemp: Příchod noci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 156 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Můžete být fanoušky akční a dobrodružné fantasy. Můžete být zapálenými hráči RPG hry Forgotten Realms, stejně jako můžete přísahat na temného elfa Drizzta Do’Urden jako na nejlepšího hrdinu, jakého jste kdy mohli poznat.

Pokud patříte do jedné z těchto skupin, už dobře víte, že jestli existuje někdo, kdo se může Drizztovi vyrovnat, tak je to Erevis Cale. Muž, kterého se pokusili jeho nepřátelé zabít a tak si řekl, že zabije on je. A v románu Soumrak jsme mohli jeho krvavou misi, v níž si sáhl až na samotné dno svých sil, sledovat se zatajeným dechem.

Nyní je zpátky, prostoupený temnotou víc než kdykoli předtím. A proti němu stojí Cestovatel, smrtelně nebezpečná entita, která se nezastaví před ničím. Jak to tak vypadá, bude to na sebe muset vzít Erevis Cale, válečník, jenž uzavřel pakt s bohem zlodějů.

Příchodem noci Paul S. Kemp navazuje na první díl s bravurou a vypravěčskou elegancí, která je vlastní jen těm nejlepším fantasy autorům. Všichni čtenáři, kteří s oblibou fandí vlku samotáři, tedy muži s mečem, jenž je nucen postavit se celému světu, tak mají jedinečnou možnost si potvrdit, že Erevis Cale právem patří do jejich hrdinského pantheonu.

Salvatorův Drizzt Do’Urden, Žambochův Koniáš, Sprunkův Caim či Weeksův Kylar Stern – to všechno jsou Caleovi pokrevní příbuzní. Proto není žádný důvod váhat: je načase obout si pevné boty, k pasu připnout dobře nabroušený meč, patřičně drsně zachmuřit pohled a vyrazit k horizontu, za nímž číhají neuvěřitelná dobrodružství, temná magie, spoře oděné krásky v nesnázích a nepřátelé, kteří vyzkoušejí sílu vaší odvahy. Zapomenuté říše čekají...

Cestovatel dál rozpřádá své bezohledné plány s Tkanivovým čepem a lapá do svých nekalých sítí mnoho bytostí. Erevis Cale už není člověk a pomalu se seznamuje se svým novým, temným bytím. Zůstala v něm ještě lidská duše? Ve svých pevných rukou drží víc moci, než se odvažoval doufat – a víc zodpovědnosti, než si kdy představoval. Prozatím bude muset důvěřovat bohu uctívanému zloději, zrozenému z chaosu.

Temný válečník vyznávající kult meče a magie...Úryvek Mrak kroužil nad nimi jako obří šupinatý mrchožrout obklopený stíny. Stvoření začalo klesat.

Cale sáhl po svém svatém symbolu, ale uvědomil si, že žádný nemá. Místo toho tedy položil ruku na jílec meče. Vytáhl jej asi na šířku prstu a zaváhal. Ve Sféře stínu ho ještě netasil a cítil, že když to udělá, poddá se něčemu, co nedokázal zcela jasně formulovat. Váhavě ruku odtáhl.

Jeho společníci, mokří a sotva popadající dech, se nahrnuli do křovin a přikrčili se pod větvemi. Tam čekali, po kotníky zaboření v rozměklém, páchnoucím bahně. Byli obklopeni listím a temnotou.

„Ticho,“ zašeptal Cale. Pak naslouchal a pozoroval. Pokusil se stíny kolem nich vůlí přimět, ab


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.