Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Paul N. Rogers, Moshe Schein: Urgentní břišní chirurgie

Učebnice/Odborná literatura

Paul N. Rogers, Moshe Schein: Urgentní břišní chirurgie

Hodnocení: 1x
  • 4

Urgentní břišní chirurgie - Schein Moshe, N. Rogers Paul . Mimořádně přitažlivé téma pro chirurgické obory, které přicházejí do styku s operacemi v oblasti břicha. K problémům je přistupováno vysoce prakticky - autoři u nich hodnotí zejména následující hlediska: zachování života, snížení nemocnosti, ekonomiku a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Urgentní břišní chirurgie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paul N. Rogers, Moshe Schein: Urgentní břišní chirurgie koupíte i tady

Specifikace Paul N. Rogers, Moshe Schein: Urgentní břišní chirurgie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 858 Kč

Mimořádně přitažlivé téma pro chirurgické obory, které přicházejí do styku s operacemi v oblasti břicha.K problémům je přistupováno vysoce prakticky - autoři u nich hodnotí zejména následující hledisk ... a dál?

Produkt Paul N. Rogers, Moshe Schein: Urgentní břišní chirurgie

Paul N. Rogers, Moshe Schein: Urgentní břišní chirurgie - parametry

Název produktu: Paul N. Rogers, Moshe Schein: Urgentní břišní chirurgie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 858 Kč
Maximální cena: 1 069 Kč
Ušetríte až: 211 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Urgentní břišní chirurgie - Schein Moshe, N. Rogers Paul . Mimořádně přitažlivé téma pro chirurgické obory, které přicházejí do styku s operacemi v oblasti břicha. K problémům je přistupováno vysoce prakticky - autoři u nich hodnotí zejména následující hlediska: zachování života, snížení nemocnosti, ekonomiku a postup lege artis. Kniha je rozdělena do tří větších celků - 1. před operací zobrazovací techniky, etický přístup k nemocnému i rodině, antibiotickou profylaxi atd.), 2. vlastní operace (29 kapitol) a 3. po operaci (výživa, péče, reoperace atd.). Urgentní břišní chirurgie - Schein Moshe, N. Rogers Paul od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kvalitně zpracovaná publikace zabývajících se urgentní chirurgií břicha.. Publikace se snaží k problémům operací břicha přistupovat velmi prakticky a snaží se zachytit oblasti jako: zachování života, snížení nemocnosti, ekonomiku a postup lege artis. Celkově je publikace členěna do tří ucelených celků: Před operací - skládající se ze zobrazovací techniky, etického přístupu k rodině i nemocnému, antibiotickou profylaxi atd., Vlastní operace - Přehledně a podrobně popsán na 29 kapitolách Po operaci -  kde se bere ohled na péči, výživu, reoperace apod. Téma urgentní břišní chirurgie je tak velmi přitažlivé pro chirurgické obory, které se touto oblastí zabývají.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.