Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Paul Gravett: 1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete

Komiksy

Paul Gravett: 1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete

Hodnocení: 1x
  • 4

1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete (PLUS - 9788025901601) Upoutávka (CZE) Průvodce po světě světového komiksu Anotace (CZE) Komiks v současnosti zaznamenává bouřlivý a vzrušující rozvoj. Již zdaleka není jen zábavou pro děti či větší či menší skupiny nadšenců a proniká k čím dál rozsáhlejšímu publiku. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90476
skladem

Jaké má kniha
1001 komiksů, které mus..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paul Gravett: 1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete koupíte i tady

Specifikace Paul Gravett: 1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete

Kategorie Komiksy
Nejnižší cena 799 Kč

Komiks v současnosti bouřlivý a vzrušující rozvoj. Již zdaleka není jen zábavou pro děti či větší či menší skupiny nadšenců a proniká k čím dál rozsáhlejšímu publiku. Během své dlouhé historie se rozvinul v pozoruhodný a svébytný kulturní fenomén. ... a dál?

Produkt Paul Gravett: 1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete

Paul Gravett: 1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete - parametry

Název produktu: Paul Gravett: 1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 799 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete (PLUS - 9788025901601) Upoutávka (CZE) Průvodce po světě světového komiksu Anotace (CZE) Komiks v současnosti zaznamenává bouřlivý a vzrušující rozvoj. Již zdaleka není jen zábavou pro děti či větší či menší skupiny nadšenců a proniká k čím dál rozsáhlejšímu publiku. Během své dlouhé historie se rozvinul v pozoruhodný a svébytný kulturní fenomén, živoucí a vlivné médium, jehož výrazové inovace dnes zasahují i do dalších uměleckých oblastí. Kniha 1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete přináší reprezentativní výběr zásadních děl ze všech koutů světa od počátků k dnešku a je pozvánkou do fascinujícího světa, který budete jen neradi opouštět. Kniha 1001 komiksů,které musíte přečíst, než zemřete je poutavou poctou dlouhé historii prudce se rozvíjejícího média, které si získává stále větší popularitu. Mezinárodní tým odborníků sestavil publikaci, která vás křížem krážem provede po světě komiksu a jeho ikonických hrdinů, od Ferdy Mravence a Batmana po Persepolis a Aloise Nebela. Proto by ji měl mít v knihovničce každý, kdo chce získat přehled o minulosti i současnosti komiksové formy.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.