Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Paul Ekman: Odhalené emoce

Knihy naučná literatura

Paul Ekman: Odhalené emoce

Hodnocení: 1x
  • 4

Účelem této knihy o počítačových virech je demonstrovat současný stav oboru počítačových virů a vývoje antivirů a naučit vás metodám analýzy počítačových virů a ochraně proti nim. Autor knihy, Peter Szor, zde podrobně popisuje techniky infekce počítačovými viry ze všech možných perspektiv – souborů, paměti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Odhalené emoce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paul Ekman: Odhalené emoce koupíte i tady

Specifikace Paul Ekman: Odhalené emoce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 268 Kč

Proslulý psycholog Paul Ekman v Odhalených emocích vysvětluje kořeny univerzálních emocí: smutku, hněvu, strachu, překvapení, znechucení a štěstí a na bohatém obrazovém materiálu demonstruje jejich projevy v naší tváři. ... a dál?

Produkt Paul Ekman: Odhalené emoce

Paul Ekman: Odhalené emoce - parametry

Název produktu: Paul Ekman: Odhalené emoce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účelem této knihy o počítačových virech je demonstrovat současný stav oboru počítačových virů a vývoje antivirů a naučit vás metodám analýzy počítačových virů a ochraně proti nim. Autor knihy, Peter Szor, zde podrobně popisuje techniky infekce počítačovými viry ze všech možných perspektiv – souborů, paměti a počítačové sítě. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí o špinavých tricích počítačových virů, které byly v posledních dvou desetiletích vytvořeny těmi na druhé straně, a také o tom, jak pracovat se složitostmi polymorfního kódu a exploitů. Kniha se věnuje téměř všem oblastem této problematiky - od popisu prostředí škodlivého kódu a rozdělení metod infekce přes obranné strategie virů, pokročilé techniky vývoje kódu, exploity a útoky založené na přetečení bufferu k technikám antivirové obrany, skenování paměti, postupům pro blokování červů či způsobům obrany na síťové úrovni a mnoha dalším věcem. O autorovi - Peter Szor je světově proslulý odborník na počítačové viry a bezpečnost. Aktivní výzkum počítačových virů vede více než než 15 let – na viry a ochranu proti nim se zaměřil už ve své diplomové práci v roce 1991. Během své kariéry Peter pracoval s nejznámějšími antivirovými produkty, jako jsou AVP, F-PROT a Symantec Norton AntiVirus. Je autorem více než 70 článků na téma počítačových virů a bezpečnosti. Úvod a obsah

Část I – Strategie útočníka

Kapitola 1 - Úvod do her přírody

Kapitola 2 - Fascinující analýza škodlivého kódu

Kapitola 3 - Prostředí škodlivého kódu

Kapitola 4 - Klasifikace metod infekce

Kapitola 5 - Klasifikace metod infekce paměti

Kapitola 6 - Základní obranné strategie virů

Kapitola 7 - Pokročilé techniky vývoje kódu a generátory počítačových virů

Kapitola 8 - Klasifikace podle payloadu

Kapitola 9 - Strategie počítačových červů

Kapitola 10 - Exploity, zranitelná místa, útoky založené na přetečení bufferu

Část II – Strategie obránce

Kapitola 11 - Techniky antivirové obrany

Kapitola 12 - Skenování paměti a dezinfekce

Kapitola 13 - Techniky blokování červů a ochrany před pronikáním na bázi hostitele

Kapitola 14 - Strategie obrany na síťové úrovni

Kapitola 15 - Techniky analýzy škodlivého kódu

Kapitola 16 - Shrnutí Proslulý psycholog Paul Ekman v Odhalených emocích vysvětluje kořeny univerzálních emocí: smutku, hněvu, strachu, překvapení, znechucení a štěstí a na bohatém obrazovém materiálu demonstruje jejich projevy v naší tváři. Jeho Kódovací systém mimiky tváře nabízí trénink v rozpoznávání pocitů vašich blízkých, kolegů či cizích lidí. Kniha je destilátem několika desetiletí jeho výzkumů. Jde o praktického, překvapivého a přesvědčivého průvodce pro čtení emocí: a to i těch vlastních. Ekman v knize odpovídá například na otázky: Dokážeme se naučit rozpoznat lež? Můžeme se naučit rozlišovat mezi úsměvem zdvořilostním a opravdovým? Dokážeme dostat projevy svých emocí pod kontrolu? Co to jsou mikrovýrazy a jak je rozpoznávat? Odhalené emoce vám s trochou úsilí pomůžou zlepšit kvalitu vašeho života. Budete si totiž lépe uvědomovat sv


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.