Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Patterson Kerry a: Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše

Knihy naučná literatura

Patterson Kerry a: Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše

Hodnocení: 1x
  • 4

Ať jste v postavení vrcholového manažera, který se snaží prosadit organizační změnu, rodiče, jenž se snaží "usměrnit" vzdorovitého teenagera, nebo člověka, který chce prostě změnit svůj život, pravděpodobně si někdy budete přát, abyste na lidi, s nimiž se setkáváte, měli větší vliv. Většina z nás se přitom ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Patterson Kerry a: Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše koupíte i tady

Specifikace Patterson Kerry a: Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 310 Kč

Nejnovější práce autorů tří dalších mezinárodních bestsellerů, poradců v oboru behaviorální a sociální psychologie a rozvoje vůdcovských dovedností rozpracovává originální metodu účinného uplatňování vlivu a implementace změn, a to jak v pracovním prostředí, tak i v osobním a rodinném životě. Na příkladech z různých odvětví, společenských prostředí a z různých koutů světa autoři ukazují, že při nasazení souboru vhodných nástrojů a strat ... a dál?

Produkt Patterson Kerry a: Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše

Patterson Kerry a: Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše - parametry

Název produktu: Patterson Kerry a: Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 310 Kč
Maximální cena: 409 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ať jste v postavení vrcholového manažera, který se snaží prosadit organizační změnu, rodiče, jenž se snaží "usměrnit" vzdorovitého teenagera, nebo člověka, který chce prostě změnit svůj život, pravděpodobně si někdy budete přát, abyste na lidi, s nimiž se setkáváte, měli větší vliv. Většina z nás se přitom velmi často zarazí a přestane usilovat o prosazení změny, protože se nám zdá, že je to příliš obtížné či vůbec nemožné. Vypracováváme si složité strategie, které nám dovolí situaci nějak přestát, ačkoli bychom si spíše měli osvojit nástroje a techniky, jež používají lidé, kteří již prokázali svou mistrovskou schopnost měnit věci a ovlivňovat životy lidí – například pomáhat jim změnit jejich nežádoucí či riziková chování (nevhodné stravovací či hygienické návyky, užívání drog, kouření, kriminální činnost, chybné pracovní přístupy apod.). Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše - Kerry Patterson, Al Switzler, Joseph Grenny, Ron McMillan, David Maxfield. Nejnovější práce autorů tří dalších mezinárodních bestsellerů, poradců v oboru behaviorální a sociální psychologie a rozvoje vůdcovských dovedností rozpracovává originální metodu účinného uplatňování vlivu a implementace změn, a to jak v pracovním prostředí, tak i v osobním a rodinném životě. Na příkladech z různých odvětví, společenských prostředí a z různých koutů světa autoři ukazují, že při nasazení souboru vhodných nástrojů a strat Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše - Kerry Patterson, Al Switzler, Joseph Grenny, Ron McMillan, David Maxfield od nakladatelství v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.