Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Patrizia Pfister: Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti

Knihy naučná literatura

Patrizia Pfister: Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti cena od 0 Kč

Patrizia Pfister: Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti

Hodnocení: 1x
  • 4

V knize Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti vám autorka na základě vlastních zkušeností radí, jak se zbavit řady zdravotních potíží, které jí samotnou kdysi znesnadňovaly život a ubíraly mu na kvalitě. Přesvědčí vás, že téměř všechna onemocnění se dají léčit, pokud si člověk osvojí nový životní ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Patrizia Pfister: Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti - parametry

Název produktu: Patrizia Pfister: Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V knize Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti vám autorka na základě vlastních zkušeností radí, jak se zbavit řady zdravotních potíží, které jí samotnou kdysi znesnadňovaly život a ubíraly mu na kvalitě. Přesvědčí vás, že téměř všechna onemocnění se dají léčit, pokud si člověk osvojí nový životní styl a setrvá u něho. Naučí vás znovu obnovit rovnováhu kyselých a zásaditých látek ve vašem těle a vážit si jeho předností. Rady, které nabízí, může využít každý a vést díky nim zdravý a dlouhý život.

Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle je nezbytným předpokladem zdravého a dlouhého života. Předchází mnoha zdravotním potížím, zejména civilizačním chorobám, jako jsou nadváha, celulitida, hyperaktivita či atopický ekzém, a také nejrůznějším projevům stárnutí. Přitom všechny tyto nemoci jsou jen vnějšími projevy překyselení. Jakmile z těla vyplavíte škodlivé látky, potíže zmizí samy od sebe. Popis Úryvek z úvodu:

Toto není vědecké pojednání, a proto také nevznáší nárok na vědeckost. Ve svých 38 letech jsem si prostě udělala zdravotní bilanci, která mě vyděsila. Jelikož jsem zodpovědná nejen za vlastní tělo, ale i za zdravotní stav svých dětí, pokoušela jsem se dopídit toho, proč se už v tomto věku potýkám s tolika příznaky stáří a těžkostmi, které, pokud bych proti nim nic nepodnikla, by mohly vést k vážnému onemocnění. Přesněji řečeno - už jsem byla vážně nemocná, aniž bych si to připouštěla.

(...)

Knížka, kterou teď držíte v ruce, je tedy zprávou o mé zkušenosti s konceptem vedoucím k uzdravení všech nevítaných jevů, které mi znesnadňovaly život. Dnes, ve svých 40 letech, se cítím výrazně svěžejší, mladší, vitálnější, než když mi bylo třicet. A myslím, že je to na mně i vidět.

O tom, co jsem se v posledních dvou letech naučila a potom také uskutečňovala, se dočtete právě zde. Tipy, které vám nabízím, může použít každý z vás. U vážných onemocnění byste se však měli nejprve poradit s lékařem, který se zabývá překyselením organismu. Bohužel takových je dosud velmi málo.

(...)

Máte-li podobná trápení, a já se klidně vsadím, že některá z nich určitě máte, čtěte bezpodmínečně dál, neboť se dozvíte, odkud se berou, a především, co proti nim můžete dělat.

Počet stran: 96

Rozměry: 250 x 130 mm Další sdělení Další informace o knize Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti naleznete v článku Současný zdravotnický systém.

Doporučujeme také další knihy zabývající se překyselením organismu: Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin (Dr.h.c. Jentschura Peter, Lohkämper Josef),

pH Zázrak Zhubněte odkyselením (Robert O. Young, Ph.D., D.Sc., Shelley Redfordová Youngová, L.M.T.). Svoje pH můžete zjistit např. pomocí indikátorových pH papírků. V naší nabídce najdete pH papírky s přesnějším rozlišením na nejdůležitější oblast měření pH 5,4-7,0, pH papírky, které měří širší rozsah pH 5,0-9,0 a diagnostické papírky TriPhan.

Pokud na základě měření zjistíte, že je váš organismus překyselený, doporučujeme vyzkoušet produkty, které pomáha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.