MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Patrik Ouředník: Klíč je ve výčepu

Próza - beletrie

Patrik Ouředník: Klíč je ve výčepu

Hodnocení: 1x
  • 5

Klíč je ve výčepu - Patrik Ouředník „Lidé se dělí na dvě části kulturní a nekulturní. Ti první chodí na toaletu, na WC, v krajní případe na dvě nuly. Ti druzí chodí zásadně na hajzl a pro ukrácení dlouhé chvíle zhusta čmárají po zdech. Pak spojují užitečné s příjemným, individuální se společenským, obecné s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86571

Jaké má kniha
Klíč je ve výčepu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Patrik Ouředník: Klíč je ve výčepu

Specifikace Patrik Ouředník: Klíč je ve výčepu

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 69 Kč

"Lidé se dělí na dvě části: kulturní a nekulturní. Ti první chodí na toaletu, na WC, v krajním případě na dvě nuly. Ti druzí chodí zásadně na hajzl a pro ukrácení dlouhé chvíle zhusta čmárají po zdech. Tak spojují užitečné s příjemným, individuální se společenským, obecné s partikulárním..." Sto padesát nápisů opsal a uspořádal Patrik Ouředník, autor mj. Šmírbuchu jazyka českého. Klíč je ve výčepu - Patrik Ouředník od authora Patrik Ouředník a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu » ... a dál?

Produkt Patrik Ouředník: Klíč je ve výčepu

Patrik Ouředník: Klíč je ve výčepu - parametry

Název produktu: Patrik Ouředník: Klíč je ve výčepu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 94 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Klíč je ve výčepu - Patrik Ouředník „Lidé se dělí na dvě části kulturní a nekulturní. Ti první chodí na toaletu, na WC, v krajní případe na dvě nuly. Ti druzí chodí zásadně na hajzl a pro ukrácení dlouhé chvíle zhusta čmárají po zdech. Pak spojují užitečné s příjemným, individuální se společenským, obecné s partikulárním.“ Nápisy z veřejných záchodků opsal a uspořádal Patrik Ouředník, mimo jiné autor Šmírbuchu jazyka českého. z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Humor a satira | Vtipy, anekdoty od Volvox Globator naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! 4.album (2015) 1. Legend 2. Energy 3. 10 Bands 4. Know Yourself 5. No Tellin` 6. Madonna 7. 6 God 8. Star67 9. Preach feat. Partynextdoor 10. Wednesday Night Interlude feat. Partynextdoor 11. Used To feat. Lil Wayne 12. 6 Man 13. Now & Forever 14. Company feat. Travi$ Scott 15. You & The 6 16. Jungle 17. 6PM In New York 18. How About Now [BONUS TRACK] 19. My Side [BONUS TRACK]


Přidat recenzi pro Patrik Ouředník: Klíč je ve výčepu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.