Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Patrik Ouředník: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku

Knihy osobnosti a fakta

Patrik Ouředník: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha, která vám umožní číst egyptské hieroglyfy, poznat nejčastější gramatické jevy a porozumět staroegyptskému myšlení, je zarámována do příbehu mladého Martina, který se učí hieroglyfy u svého prítele Theodora. Theodor nejprve Martina seznamuje se symbolikou egyptských znaku, která muže být podkladem pro všeobecná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Patrik Ouředník: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku koupíte i tady

Specifikace Patrik Ouředník: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 127 Kč

Co je pravda? Historická pravda? Literární pravda textu? Pravda utopií? Pravda paměti? K těmto otázkám nám Ouředník řešení neposkytne, nebo přesněji řečeno nám jich nonšalantně nabídne tolik - trochu ... a dál?

Produkt Patrik Ouředník: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku

Patrik Ouředník: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku - parametry

Název produktu: Patrik Ouředník: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha, která vám umožní číst egyptské hieroglyfy, poznat nejčastější gramatické jevy a porozumět staroegyptskému myšlení, je zarámována do příbehu mladého Martina, který se učí hieroglyfy u svého prítele Theodora. Theodor nejprve Martina seznamuje se symbolikou egyptských znaku, která muže být podkladem pro všeobecná životní zamyšlení. Postupně je výuka doplňována informacemi ze skutečného staroegyptského světa. Čtenář se seznámí s nejznámějšími egyptskými mýty, s královskou titulaturou či s pradávným kalendářem. Zdrojem hieroglyfických cvičení je velmi často egyptská kniha mrtvých. Martin se učí od jednodušších věcí ke složitejším, a to na příkladech, u kterých nepotřebuje znát velké množství slovíček. Jednotlivé lekce se snaží zachovat logickou kontinuitu a počítají pouze s tím, co Martin dosud poznal. Hieroglyfická domácí cvičení jsou doprovázena malým slovníčkem a vysvětlením neznámých znaků. Publikace: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku - Patrik Ouředník. Co je pravda? Historická pravda? Literární pravda textu? Pravda

utopií? Pravda paměti? K těmto otázkám nám Ouředník řešení

neposkytne, nebo přesněji řečeno nám jich nonšalantně nabídne tolik

- trochu jako ve výprodeji zlevněného zboží u vetešníků 20. století

-, že to vyjde nastejno. Publikace: Europeana - Stručné dějiny dvacátého věku - Patrik Ouředník.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.