Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Patrick Ness: Hlas nože

Knihy pro děti a mládež

Patrick Ness: Hlas nože

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Planetu Nový svět kolonizuje malá skupina osadníků z nepřátelského Starého světa. Po mnoha letech dochází k nečekanému zvratu. Domorodí obyvatelé se vzbouří, zaútočí na osadníky a usmrtí všechny ženy. Muže a zvířata náhle napadne podivný vir, který umožňuje slyšet myšlenky ostatních. Uniknout se podaří jen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Hlas nože
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Patrick Ness: Hlas nože

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 143 Kč

Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři nedočkavě čekali. O kvalitě napínavé dystopické série svědčí i získaná ocenění Booktrust Teenage Prize, Guardian Award a James Tiptree, Jr. Award (2008). V roce 2009 figurovala série na užším seznamu uchazečů o Carnegieho medaili.Planetu Nový svět kolonizuje malá skupina osadníků z nepřátelského » ... a dál?

Produkt Patrick Ness: Hlas nože

Patrick Ness: Hlas nože - parametry

Název produktu: Patrick Ness: Hlas nože
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Planetu Nový svět kolonizuje malá skupina osadníků z nepřátelského Starého světa. Po mnoha letech dochází k nečekanému zvratu. Domorodí obyvatelé se vzbouří, zaútočí na osadníky a usmrtí všechny ženy. Muže a zvířata náhle napadne podivný vir, který umožňuje slyšet myšlenky ostatních. Uniknout se podaří jen nevzdělanému mladíkovi Toddovi, který si stihl vzít na cestu pouze ruksak, lovecký nůž, deník, ale hlavně to vůbec nejdůležitější – svého věrného psího přítele. Ostatní obyvatelé v čele s šíleným knězem ho však pronásledují a kvůli nebezpečnému viru nebezpečí stále narůstá. Tento nelibozvučný myšlenkový mrak se nazývá Hluk a projevuje se nejen zvukem, ale i obrazem. Nikdy vás nenechá na pokoji a žádná vaše představa a ani jeden váš plán tak nejsou soukromé. Todd objeví v Hluku jakousi „díru“ a záhy zjistí, že žije v úplně jiném světě, než si dosud myslel. Postupně vychází najevo několik prazvláštních situací z minulosti a Toddova strastiplná cesta s armádou v patách se zdá jako nikdy nekončící příběh. Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři nedočkavě čekali. O kvalitě napínavé dystopické série svědčí i zísaná ocenění Booktrust Teenage Prize, Guardian Award a James Tiptree, Jr. Award (2008). V roce 2009 figurovala série na užším seznamu uchazečů o Carnegieho medaili. Další knihy autora z této série: HLAS NOŽE - brožovaná HLAS NOŽE - vázaná TEMNÝ RÁJ - brožovaná TEMNÝ RÁJ - vázaná Válka hluku - Trilogie Chaos 3 - brožovaná Válka hluku - Trilogie Chaos 3 - vázaná Publikace: Hlas nože - Trilogie CHAOS. Kniha první. Chaos 1. - Patrick Ness. Objevte novou sérii CHAOS!

První díl děsivé trilogie. Na planetě Nový svět, kterou kolonizuje

malá skupina křesťanských osadníků ze Starého světa, dochází k

nečekanému zvratu. Domorodí obyvatelé napadli osadníky a usmrtili

všechny ženy, zatímco muže a zvířata nakazili zvláštním virem.

Příběh je plný nečekaných a šokujících zvratů, napsaný nervy

drásajícím stylem.

Napínavá vyprávění pokračují v knihách Temný ráj a Válka hluku. Publikace: Hlas nože - Trilogie CHAOS. Kniha první. Chaos 1. - Patrick Ness.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.