Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Patricia Hatherlyová: Mléka

Učebnice/Odborná literatura

Patricia Hatherlyová: Mléka

Hodnocení: 1x
  • 4

Mléka – Homeopatická materia medica a repertorium - Patricia Hatherlyová . Obsáhlá publikace australské autorky a profesionální homeopatky zahrnuje všechny současné poznatky o homeopatickém působení mléka. Údaje čerpá z mnoha provingů jiných autorů, ze svých vlastních, z publikovaných klinických zkušeností a z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Patricia Hatherlyová: Mléka koupíte i tady

Specifikace Patricia Hatherlyová: Mléka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 141 Kč

Obsáhlá publikace australské autorky a profesionální homeopatky zahrnuje všechny současné poznatky o homeopatickém působení mléka. Údaje čerpá z mnoha provingů jiných autorů, ze svých vlastních, z publikovaných klinických zkušeností a z vlastní dlouholeté praxe. Celkem obsahuje podrobný obraz dvaceti mlék, mezi jinými Lac Humanum (tento lék považuje za velmi často vhodný), Lac Delphinum, Lac Llama, Lac Maternum, Lac Equinum, Lac Leoninum, Lac Orystolagus, Lac Phoca, Lac Macropi, Lac Sullinum... ad. Značná část z » ... a dál?

Produkt Patricia Hatherlyová: Mléka

Patricia Hatherlyová: Mléka - parametry

Název produktu: Patricia Hatherlyová: Mléka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 141 Kč
Maximální cena: 1 600 Kč
Ušetríte až: 459 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mléka – Homeopatická materia medica a repertorium - Patricia Hatherlyová . Obsáhlá publikace australské autorky a profesionální homeopatky zahrnuje všechny současné poznatky o homeopatickém působení mléka. Údaje čerpá z mnoha provingů jiných autorů, ze svých vlastních, z publikovaných klinických zkušeností a z vlastní dlouholeté praxe. Celkem obsahuje podrobný obraz dvaceti mlék, mezi jinými Lac Humanum (tento lék považuje za velmi často vhodný), Lac Delphinum, Lac Llama, Lac Maternum, Lac Equinum, Lac Leoninum, Lac Orystolagus, Lac Phoca, Lac Macropi, Lac Sullinum... ad. Značná část z těchto léků nebyla dosud v jiné homeopatické materii medice popsána. Více než polovinu publikace tvoří repertorium mlék, rozdělené přehledně podle kapitol, kde vedle tradičního dělení podle anatomie (Hlava,Zuby) nebo homeopatických kategorií (Generálie, Mysl) najdeme i kapitoly Miasmata, Témata, Sklony... "Tato kniha je nejobsažnějším dílem o mlékách. Pomůže nejen těm, kteří provádějí výzkum mlék, ale učiní hlednání správného léku, u těch případů, kde je mléko k úvaze, mnohem snazším. Je to práce, kterou z celého srdce doporučuji." Roger van Zandvoort Mléka – Homeopatická materia medica a repertorium - Patricia Hatherlyová od nakladatelství Alternativa v kategorii | Homeopatie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Patricia Hatherly, Vydavatelstvo Alternativa,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.