Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Patricia Cornwell: Mrtvá beze jména

Próza - beletrie

Patricia Cornwell: Mrtvá beze jména

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Vánoce, svátky klidu a míru. Ve vzduchu se však vznáší podivný opar smrti. Mnohonásobný, mimořádně brutální vrah Temple Brooks Gault (známý z příběhu Výjimečný trest) znovu zaútočil. Obětí je mladá žena, jejíž zohyzděné tělo bylo nalezeno v zapadlém koutě zasněženého newyorského Central Parku. Scarpettová ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Patricia Cornwell: Mrtvá beze jména koupíte i tady

Specifikace Patricia Cornwell: Mrtvá beze jména

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 162 Kč

Vánoce, svátky klidu a míru. Ve vzduchu se však vznáší podivný opar smrti. Mnohonásobný, mimořádně brutální vrah Temple Brooks Gault (známý z příběhu Výjimečný trest) znovu zaútočil. Obětí je mladá že ... a dál?

Produkt Patricia Cornwell: Mrtvá beze jména

Patricia Cornwell: Mrtvá beze jména - parametry

Název produktu: Patricia Cornwell: Mrtvá beze jména
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Vánoce, svátky klidu a míru. Ve vzduchu se však vznáší podivný opar smrti. Mnohonásobný, mimořádně brutální vrah Temple Brooks Gault (známý z příběhu Výjimečný trest) znovu zaútočil. Obětí je mladá žena, jejíž zohyzděné tělo bylo nalezeno v zapadlém koutě zasněženého newyorského Central Parku. Scarpettová nepochybuje, kdo je na řadě nyní. Je pouze otázkou času, kdy psychický teror rafinovaného zločince vyústí v další smrt nevinného člověka. Karty jsou rozdány a cestující podzemní dráhy netuší, co se v jejich bezprostřední blízkosti odehrává.

Ukázka z textu Nepamatuju, kdy jsem se tolik bála. Zatím Gault vždycky provedl, co chtěl. Ještě nikdy nechyboval v žádném ďábelském díle, které si předsevzal. Jestli si usmyslel, že mě zabije, moc jsem nevěřila, že uniknu. Jestli má v úmyslu zabít Lucy, nedělala jsem si iluze, že sleví na důslednosti.

Toho druhého jsem se bála víc. Znala jsem jeho práci. Viděla jsem, co spáchal. Mohla bych nakreslit, jak a kde přesně vyrval zuby či vyřízl tkáň, podobu zlomenin a roztříštěných kostí. Pohlédla jsem na černou kovovou pistoli ráže devět milimetrů spočívající na nočním stolku a uvažovala jako vždycky o tomtéž. Stačím ji uchopit včas? Zachráním si život, zachráním někoho jiného? Rozhlédla jsem se po ložnici, zadívala se ke dveřím pracovny a přiznala si, že Marino má pravdu. Nemůžu tu zůstat sama. Vánoce, svátky klidu a míru. Ve vzduchu se však vznáší podivný opar vraždy. Mnohonásobný, mimořádně brutální vrah Temple Brooks Gault (známý z příběhu Výjimečný trest) znovu zaútočil. Obětí je mladá žena, jejíž zohyzděné tělo bylo nalezeno v zapadlém koutě zasněženého newyorského Central Parku. Rukopis vraha nenechává zasvěcené na pochybách, že jde o další ze série zločinů muže, který zabíjí nejen pro zvrácené ukojení sadistických pudů, ale usiluje o mnohem více. Stále troufalejší a okázalejší demonstrace vlastní převahy nad vším a všemi, provokativní sebevědomí a nezvladatelné nutkání předvést se světu – a zejména soudní patoložce Kay Scarpettové – znásobují Gaultovu touhu volit ještě drastičtější a brutálnější prostředky k fyzické likvidaci všech, o jejichž smrti, ať promyšleně či spontánně, rozhodne. Je pouze otázkou času, kdy psychický teror rafinovaného zločince vyústí ve vraždu dalšího nevinného člověka. Karty jsou rozdány a cestující podzemní dráhy netuší, co se v jejich bezprostřední blízkosti odehrává…


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.