Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Parkinson J., Brooker Ch.: Angličtina pro sestry

Učebnice/Odborná literatura

Parkinson J., Brooker Ch.: Angličtina pro sestry

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Joy Parkinsonové je určena nejen sestrám, které chtějí pracovat v UK, ale všem kdo se chtějí zdokonalit v anglickém jazyce. Stručně seznamuje sestry s organizací práce v UK, vzděláním a registrací sester. Důležité jsou informace o tom, jakým způsobem je v UK vedena ošetřovatelská dokumentace, text je doplněn ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Parkinson J., Brooker Ch.: Angličtina pro sestry koupíte i tady

Specifikace Parkinson J., Brooker Ch.: Angličtina pro sestry

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 284 Kč

Kniha Joy Parkinsonové stručně seznamuje sestry s organizací práce v UK, vzděláním a registrací sester. Stěžejní část knihy je věnována komunikaci s pacientem. Kromě dialogů sestry s pacientem obsahuj ... a dál?

Produkt Parkinson J., Brooker Ch.: Angličtina pro sestry

Parkinson J., Brooker Ch.: Angličtina pro sestry - parametry

Název produktu: Parkinson J., Brooker Ch.: Angličtina pro sestry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 284 Kč
Maximální cena: 355 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Joy Parkinsonové je určena nejen sestrám, které chtějí pracovat v UK, ale všem kdo se chtějí zdokonalit v anglickém jazyce. Stručně seznamuje sestry s organizací práce v UK, vzděláním a registrací sester. Důležité jsou informace o tom, jakým způsobem je v UK vedena ošetřovatelská dokumentace, text je doplněn ukázkami formulářů. Čtenáři se také jak postupovat při sestavování dopisů v anglickém jazyce i komunikovat elektronicky. Stěžejní část knihy je věnována komunikaci s pacientem. Jednotlivé dialogy jsou zaměřeny na potřeby pacienta tak, jak je sestry zjišťují při sbírání ošetřovatelské anamnézy. U každé potřeby je uvedena stručná kazuistika. Kromě dialogů sestry s pacientem obsahuje kniha vysvětlení výrazů z každodenního jazyka, které se běžně nevyskytují ve slovnících. Publikace bude velmi přínosná i pro učitele angličtiny a překladatele odborných textů či tlumočníky. Vzhledem ke svému praktickému zaměření je také vhodnou pomůckou k výuce angličtiny studentů ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách. Z obsahu Obsah: 1. Ošetřovatelská péče ve Velké Británii2. Registrace zdravotních sester v Británii a profesní struktura3. Státní zdravotnictví a sociální služby4. Zdravotní dokumentace, vedení záznamů a psaná komunikace5. Komunikace při ošetřování nemocných6. Hovorová angličtina7. Idiomy: části těla8. Frázová slovesa9. Zkratky používané v ošetřovatelské péči 10. Užitečné adresy a webové odkazy11. Měrné jednotkyHlavní část knihy je zaměřena na komunikaci s pacientem a obsahuje tato témata:Osobní údajeZaměstnáníDůvod přijetí nebo návštěvy lékaře a informace o zdravotním stavuFyzické funkce a vliv onemocnění na každodenní život a práciSociální anamnézaŽivotní stylDýcháníKomunikaceBezpečí a prevence úrazůPohybPříjem stravy a tekutinVylučováníOsobní péče - osobní hygiena, oblékání a péče o kůžiPráce a volný časSexualitaStrach, stres, depreseDemence, zmatenostBolest Pro zdravotní sestry,které se rozhodly pracovat ve Velké Británii. Kniha je určena sestrám i dalším zdravotníkům, kteří se chtějí zdokonalit v komunikaci se zahraničními pacienty i kolegy. Dialogy vycházejí ze stručných kazuistik. Kromě odborné terminologie jsou velmi cenné také často užívané fráze a laické výrazy, kterými pacienti popisují své zdravotní problémy. Publikace: Angličtina pro sestry - Parkinson Joy, Brooker Chris. Publikace: Angličtina pro sestry - Parkinson Joy, Brooker Chris. Autor knihy Joy Parkinson, Chris Brooker, Vydavatelstvo GRADA, Manuál pro praxi


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.