Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pařízková Štěpánka: Angličtina pro začátečníky a samouky

Učebnice/Odborná literatura

Pařízková Štěpánka: Angličtina pro začátečníky a samouky

Hodnocení: 3x
  • 3.66667

Tato učebnice je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro studenty, kteří si z nejrůznějších důvodů potřebují nebo chtějí oživit své znalosti. Učebnice je určena širokému okruhu zájemců o učení se angličtiny. Krok po kroku se studenti seznámí se základními gramatickými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pařízková Štěpánka: Angličtina pro začátečníky a samouky koupíte i tady

Specifikace Pařízková Štěpánka: Angličtina pro začátečníky a samouky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 238 Kč

Tato učebnice je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro studenty, kteří si z nejrůznějších důvodů potřebují nebo chtějí oživit své znalosti. Všichni víme, že naučit se jazyk není jednoduché. Musíte si osvojit mnoho slovíček, naučit se řadu frází, ale také gramatických pravidel. Avšak ani to všechno nestačí. Stejně jako pro cizince, který se učí česky, tak i pro Čecha je obtížné rozumět běžnému hovoru, v počátcích vůbec rozlišit jedno slovo od druhého a pochopit alespoň podstatu toho, co nám cizinec » ... a dál?

Produkt Pařízková Štěpánka: Angličtina pro začátečníky a samouky

Pařízková Štěpánka: Angličtina pro začátečníky a samouky - parametry

Název produktu: Pařízková Štěpánka: Angličtina pro začátečníky a samouky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.67 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.66667
Podrobný popis:

Tato učebnice je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro studenty, kteří si z nejrůznějších důvodů potřebují nebo chtějí oživit své znalosti.

Učebnice je určena širokému okruhu zájemců o učení se angličtiny. Krok po kroku se studenti seznámí se základními gramatickými pravidly, naučí se důležitým konverzačním dovednostem. Každý bude mít možnost poslouchat angličtinu v podání rodilých mluvčí.

Nedílnou součástí učebnice je CD ve formátu MP3 (v délce 172 minut).

Budete se bavit u anekdot, lámat si hlavu při luštění křížovek, naučíte se několik jazykolamů, dozvíte se mnoho zajímavostí z běžného života. Celou učebnici provází imaginární mladá učitelka Anne, se kterou budete cestovat, telefonovat, nakupovat, ubytujete se v hotelu, navštívíte divadlo a zažijete množství příhod i nehod.

Osvojíte si téměř 2300 slovíček. Jako zajímavý bonus k této učebnici zcela zdarma získáváte jedinečného pomocníka, jehož prostřednictvím se slovíčka snadno a rychle nejen naučíte, ale i vyzkoušíte.

Struktura učebnice:

Učebnice je rozdělena na 35 výukových lekcí (LESSON 1 - 35) a 7 opakovacích (REVISION LESSON 1 - 7). Každá lekce má tuto základní strukturu:

Text - obsahuje novou slovní zásobu a gramatiku a seznámíte se v něm s konverzačními obraty.

Grammar - gramatický oddíl se srozumitelným výkladem v češtině a velkým množstvím příkladů.

Exercises - cvičení - poslechová, výslovnostní, gramatická, konverzační, cvičení na procvičení slovní zásoby, křížovky, osmisměrky, ap.

Summary - stručné shrnutí toho, co jste se v příslušné lekci naučili.

Notes - poznámky ke slovní zásobě, ap. (vazby sloves, rozdíly v lexikálním významu, atd.).

Translate! - dále rozvíjí aktivní i pasivní znalost angličtiny.

Read with a Dictionary - zaměřený na rozvoj slovní zásoby a všeobecných znalostí reality anglicky mluvících zemí.

Dále učebnice obsahuje APPENDIX (příloha), v němž pro vás autoři připravili praktické věci jako výslovnost běžných křestních jmen, souhrn nepravidelných sloves a podstatných jmen, souhrn slovesných tvarů v různých časech, vzorový životopis a dopis s používanými frázemi a přehled rozdílů mezi britskou a americkou angličtinou.

Samozřejmým pomocníkem v učení vám bude i klíč (KEY) a oboustranný slovník (DICTIONARY).

Technické údaje: 624 stran Rozměr: 203 x 142 mm Publikace: Angličtina pro začátečníky a samouky - Pařízková Štěpánka. Tato učebnice je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro

studenty, kteří si z nejrůznějších důvodů potřebují nebo chtějí

oživit své znalosti. Všichni víme, že naučit se jazyk není

jednoduché. Musíte si osvojit mnoho slovíček, naučit se řadu frází,

ale také gramatických pravidel. Avšak an


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.