Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Paramhans Svámí Mádhavánanda: Lílá Amrit - Život božského Mistra šrí Maháprabhudžího

Knihy osobnosti a fakta

Paramhans Svámí Mádhavánanda: Lílá Amrit - Život božského Mistra šrí Maháprabhudžího

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Lílá Amrit - Život božského mistra šrí Maháprabhudžího - Paramhans svámí Mádhavánanda. Životopis božského Mistra šrí Maháprabhudžího napsal jeden z jeho nejbližších žáků. Ti, kdo měli možnost se s ním setkat, ho nazývali „vtělením vesmírné lásky a moudrosti“. Byl to jogín z Rádžastanu, jehož život byl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paramhans Svámí Mádhavánanda: Lílá Amrit - Život božského Mistra šrí Maháprabhudžího koupíte i tady

Specifikace Paramhans Svámí Mádhavánanda: Lílá Amrit - Život božského Mistra šrí Maháprabhudžího

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 279 Kč

Životopis božského Mistra šrí Maháprabhudžího napsal jeden z jeho nejbližších žáků. Ti, kdo měli možnost se s ním setkat, ho nazývali vtělením vesmírné lásky a moudrosti. Byl to jogín z Rádžastanu, jehož život byl naplněn událostmi, které přesahují lidské chápání. Autor popisuje v knize projevy Maháprabhudžího jasnozřivosti, telepatie, uzdravování nemocných, přivolávání deště a další zázraky, jichž byl za 23 let, kdy pobýval v jeho blízkosti svědkem. Lidé sobečtí, domýšliví a vzpupní se po setkání s Mistrem měnili » ... a dál?

Produkt Paramhans Svámí Mádhavánanda: Lílá Amrit - Život božského Mistra šrí Maháprabhudžího

Paramhans Svámí Mádhavánanda: Lílá Amrit - Život božského Mistra šrí Maháprabhudžího - parametry

Název produktu: Paramhans Svámí Mádhavánanda: Lílá Amrit - Život božského Mistra šrí Maháprabhudžího
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 433 Kč
Ušetríte až: 154 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Lílá Amrit - Život božského mistra šrí Maháprabhudžího - Paramhans svámí Mádhavánanda. Životopis božského Mistra šrí Maháprabhudžího napsal jeden z jeho nejbližších žáků. Ti, kdo měli možnost se s ním setkat, ho nazývali „vtělením vesmírné lásky a moudrosti“. Byl to jogín z Rádžastanu, jehož život byl naplněn událostmi, které přesahují lidské chápání. Autor popisuje v knize projevy Maháprabhudžího jasnozřivosti, telepatie, uzdravování nemocných, přivolávání deště a další zázraky, jichž byl za 23 let, kdy pobýval v jeho blízkosti svědkem. Lidé sobečtí, domýšliví a vzpupní se po setkání s Mistrem měnili v bytosti, které si začaly uvědomovat, co to znamená být člověkem. Publikace: Lílá Amrit - Život božského mistra šrí Maháprabhudžího - Paramhans svámí Mádhavánanda. Lílá Amrit Mladá fronta - Život božského Mistra šrí Maháprabhudžího - Mladá fronta - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná Paramhans MádhavánandaŽivot božského Mistra šrí MaháprabhudžíhoMladá fronta 2009Kniha, čeština, 334 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.