Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen PARAMEGAL 500 mg 10 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

PARAMEGAL 500 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Při mírných a středně silných bolestech zubů, hlavy, bolestech při menstruaci, bolestech zad a bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění. Při horečce. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76423
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PARAMEGAL 500 mg 10 tablet koupíte i tady

Specifikace PARAMEGAL 500 mg 10 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 15 Kč

Při mírných a středně silných bolestech zubů, hlavy, bolestech při menstruaci, bolestech zad a bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění. Při horečce. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Paramegal 500 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte » ... a dál?

Produkt PARAMEGAL 500 mg 10 tablet

PARAMEGAL 500 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: PARAMEGAL 500 mg 10 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 15 Kč
Maximální cena: 16 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Při mírných a středně silných bolestech zubů, hlavy, bolestech při menstruaci, bolestech zad a bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění. Při horečce. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Paramegal 500 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů v případě horečky a do 5 dnů v případě bolesti, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Paramegal 500 mg a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Paramegal 500 mg užívat 3. Jak se Paramegal 500 mg užívá4. Možné nežádoucí účinky5 Jak Paramegal 500 mg uchovávat 6. Další informace1. CO JE Paramegal 500 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁPatří do skupiny analgetik (léky proti bolesti) a antipyretik (léky snižující zvýšenou teplotu).Paramegal 500 mg je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti a snížení horečky. Paramegal 500 mg nezhoršuje žaludeční potíže, nevyvolává krvácení a proto jej mohou užívat i nemocní se žaludečními a dvanáctníkovými vředy, kteří z těchto důvodů nemohou užívat přípravky obsahující kyselinu acetylsalicylovou.Paramegal 500 mg se užívá při mírných a středně silných bolestech zubů, hlavy, bolestech při menstruaci, bolestech zad a bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění. Užívá se rovněž při horečce, například při chřipkovém onemocnění. Při neuralgii se přípravek používá pouze po poradě s lékařem. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství, děti od 6 let a krátkodobě i kojící ženy.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE Paramegal 500 mg UŽÍVAT Neužívejte Paramegal 500 mg jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na paracetamol nebo na kteroukoli další složku přípravku Paramegal 500 mg jestliže máte těžkou poruchu funkce jater nebo akutní zánět jaterZvláštní opatrnosti při použití Paramegalu 500 mg je zapotřebíjestliže máte těžší poruchu ledvin,jestliže máte sníženou funkci jaterjestliže máte nízkou hladinu enzymu zvaného glukóza-6-fosfát dehydrogenáza v krvijestliže máte snížený počet červených krvinek v krvi (hemolytickou anémii)Pokud trpíte některým z těchto onemocnění poraďte se před zahájením léčby s lékařem.Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu a/nebo užíváte jakákoliv léčiva obsahující paracetamol.Vzhledem k vysokému obsahu léčivé látky není přípravek určen pro děti do 6 let.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyProsím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lé


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.