Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen PARALEN sirup 100 ML

Léky

PARALEN sirup 100 ML

Hodnocení: 15x
  • 4

PARALEN SUS suspenze Paracetamolum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Paralen sus musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PARALEN sirup 100 ML koupíte i tady

Specifikace PARALEN sirup 100 ML

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 73 Kč

Lléčivá látka přípravku Paralen sus, paracetamol, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Paralen sus se podává dětem od kojeneckého věku: ke snížení horečky při chřipkových a jiných horečnatých onemocněních při bolestech různého původu - při bolestech hlavy, zubů (včetně bolesti při prořezávání zoubků) bolesti v zádech a bolesti pohybového ústrojí doprovázející chřipková onemocnění Přípravek je určen dětem od 3 měsíců. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s » ... a dál?

Produkt PARALEN sirup 100 ML

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


PARALEN sirup 100 ML - parametry

Název produktu: PARALEN sirup 100 ML
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PARALEN SUS

suspenze

Paracetamolum

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Paralen sus musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se příznaky (horečka, bolest) do 2 dnů nezlepší a nebo naopak dojde ke zhoršení obtíží či se vyskytnou neobvyklé reakce, poraďte se o dalším podávání přípravku dítěti s lékařem. U kojenců se s lékařem poraďte neprodleně, i když přípravek podáte ke zmírnění horečky. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.

V příbalové informaci naleznete: Co je přípravek Paralen sus a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Paralen sus užívat Jak se přípravek Paralen sus užívá Možné nežádoucí účinky Jak přípravek Paralen sus uchovávat Další informace

1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN SUS A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen sus, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Paralen sus se podává dětem od kojeneckého věku

ke snížení horečky při chřipkových a jiných horečnatých onemocněních při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů (včetně bolesti při prořezávání zoubků), bolesti v zádech a bolesti pohybového ústrojí doprovázející chřipková onemocnění. Pouze po poradě s lékařem lze přípravek užívat u neuralgií (bolest pociťovaná v průběhu nervu) a bolesti kloubů a svalů, která není příznakem chřipkového onemocnění.

Přípravek je určen dětem od 3 měsíců.

2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK PARALEN SUS UŽÍVAT

Nepodávejte přípravek Paralen sus dětem, které

jsou alergické (přecitlivělé) na účinnou látku nebo na některou pomocnou složku přípravku mají vážné onemocnění jater nebo akutní zánět jater mají typ chudokrevnosti zvaný hemolytická anémie.

Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Paralen sus je zapotřebí Před podáním přípravku konzultujte se svým lékařem, pokud dítě

má nedostatek enzymu glukózo-6-fosfát dehydrogenázy současně užívá léky ovlivňující funkci jater má onemocnění ledvin.

Pokud si nejste jisti, zda se uvedené týká Vašeho dítěte, poraďte se se svým lékařem.

O vhodnosti současného podávání přípravku Paralen sus s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem.

Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného pošk


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.